Gå til hovedindhold

24" LG 24BA750-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 65W USB-C - KVM switch

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096207079
Pris fra 1.495 krtil 2.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.124 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.173 kr 12. mar.

Sammenlign priser på 24" LG 24BA750-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 65W USB-C - KVM switch og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1495 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 24BA750-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
1.495 kr
Til butik
LG 24BA750-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

LG 24BA750-B - LED-skærm - USB - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 24BA750-B.AEU
EAN: 8806096207079
Varenr.: 1002299691
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg 24ba750-b 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
1.524 kr
Til butik
Lg 24ba750-b 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

24" FHD IPS-panel, opløsning 1920 x 1080, 99 % sRGB for nøjagtige farver USB-C enkeltkabel med 65 W Power Delivery og integreret Ethernet Indbygget KVM og USB-hub, så et tastatur og en mus kan skifte mellem pc'er Ergonomisk stander med 150 mm højdejustering, pivot-, dreje- og vippefunktion for fleksible opsætninger 100 Hz opdateringshastighed, 5 ms responstid og flimmerfrit panel for glattere video og møder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 24BA750-B
EAN: 8806096207079
Varenr.: 5020074626
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" LG 24BA750-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 65W USB-C - KVM switch
1.564 kr
Til butik
24" LG 24BA750-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 65W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

LG 24BA750-B monitor kombinerer IPS-klare billeder med praktisk tilslutning til effektiv produktivitet og afslappet underholdning. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C med 65W USB-C Power Delivery; USB 3.2 Gen 1 hub; Ethernet Særlige funktioner: USB 3.2 Gen 1 hub; Ethernet-adapter; 65W USB-C Power Delivery; Smart Energy Saving; KVM Switch (USB) Alsidig tilslutning og pålidelig farvegengivelse giver behagelig visning og effektive arbejdsprocesser til kontoropgaver, multimedia og lettere kreative opgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 24BA750-B
EAN: 8806096207079
Varenr.: 3415575
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG Computer Monitor 60.5 Cm
1.849 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG 24BA750-B 24" IPS skærm - Full HD, 100 Hz, USB-C
2.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG 24BA750-B 24" IPS skærm - Full HD, 100 Hz, USB-C
2.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 24" LG 24BA750-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 65W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 24" LG 24BA750-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 65W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.495 kr1.495 krKøb
2Dustin DK1.524 kr1.610,25 krKøb
3Proshop DK1.564 kr1.564 krKøb
4Ultrashop1.849 kr1.849 krKøb
5Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
6Vivas DK2.619 kr3.818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 24" LG 24BA750-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 65W USB-C - KVM switch

PriceData har fulgt prisen på 24" LG 24BA750-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 65W USB-C - KVM switch i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.117 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.624 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.235 kr.

Den nuværende pris på 1.495 kr er 21% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for 24" LG 24BA750-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 65W USB-C - KVM switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for 24" LG 24BA750-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 65W USB-C - KVM switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.495 kr129 kr (8%)
5. maj 20261.624 kr80 kr (5%)
8. apr. 20261.544 kr175 kr (13%)
24. mar. 20261.369 kr52 kr (4%)
23. mar. 20261.317 kr52 kr (4%)
21. mar. 20261.369 kr52 kr (4%)
14. mar. 20261.317 kr74 kr (6%)
13. mar. 20261.243 kr70 kr (6%)
12. mar. 20261.173 kr4 kr (0%)
11. mar. 20261.177 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret