Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 - LED-skærm - 14 - bærbar - touchscreen - 2240 x 1400 @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 6 ms - 2xUSB-C - ravnsort

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0197531619877
Pris fra 2.345 krtil 3.749 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.404 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.312 kr 21. maj

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 - LED-skærm - 14 - bærbar - touchscreen - 2240 x 1400 @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 6 ms - 2xUSB-C - ravnsort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2345 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 14" IPS 2240 x 1400 DisplayPort USB-C
2.345 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 14" IPS 2240 x 1400 DisplayPort USB-C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 - LED-skærm - 14" - bærbar - touchscreen - 2240 x 1400 @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 6 ms - 2xUSB-C - ravnsort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 63FDUAT6WL
EAN: 0197531619877
Varenr.: 1002201143
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 - LED-skærm - 14 - bærbar - touchscreen - 2240 x 1400 @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 6 ms - 2xUSB-C - ravnsort
2.345 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
14" Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 - 2240x1400 - 60Hz - IPS - 65W USB-C
2.345 kr
Til butik
14" Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 - 2240x1400 - 60Hz - IPS - 65W USB-C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 bærbar touchskærm-monitor til mobil produktivitet og kreativ skitsering, med en responsiv IPS-touchskærm og kompakt 14" design. Størrelse: 14" Opløsning: 2240 x 1400 Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutning: 2x USB-C med 65W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: Touchskærm; 100% sRGB; 65W USB-C Power Delivery; Justerbar tilt/pivot/højde; 300 cd/m² Kompakt format, præcis farvegengivelse og pen-understøttet input gør den velegnet til designere på farten, som har brug for præcis kontrol samt enkeltkabels strøm og tilslutning.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 63FDUAT6WL
EAN: 0197531619877
Varenr.: 3279824
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar skærm Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 14" IPS 2240×1400 USB‑C
-10%2.699 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar skærm Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 14" IPS 2240×1400 USB‑C
-10%2.719 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 14 IPS 2240 x 1400 DisplayPort USB-C
2.759 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision M14t Gen 2 14 tommer 2240 × 1400pixels Ips 16:10 60hz
3.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 - LED-skærm - 14 - bærbar - touchscreen - 2240 x 1400 @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 6 ms - 2xUSB-C - ravnsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 - LED-skærm - 14 - bærbar - touchscreen - 2240 x 1400 @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 6 ms - 2xUSB-C - ravnsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.345 kr2.345 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.345 kr2.345 krKøb
3Proshop DK2.345 kr2.345 krKøb
4Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
5Vivas DK2.719 kr2.788 krKøb
6Ultrashop2.759 kr2.759 krKøb
7Dustin DK3.749 kr3.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 - LED-skærm - 14 - bærbar - touchscreen - 2240 x 1400 @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 6 ms - 2xUSB-C - ravnsort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 - LED-skærm - 14 - bærbar - touchscreen - 2240 x 1400 @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 6 ms - 2xUSB-C - ravnsort i 158 dage. Laveste pris i perioden er 2.308 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 2.548 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.382 kr.

Den nuværende pris på 2.345 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 - LED-skærm - 14 - bærbar - touchscreen - 2240 x 1400 @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 6 ms - 2xUSB-C - ravnsort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Lenovo ThinkVision M14t Gen 2 - LED-skærm - 14 - bærbar - touchscreen - 2240 x 1400 @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 6 ms - 2xUSB-C - ravnsort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.345 kr33 kr (1%)
21. maj 20262.312 kr11 kr (0%)
19. maj 20262.323 kr33 kr (1%)
18. maj 20262.356 kr1 kr (0%)
17. maj 20262.357 kr18 kr (1%)
16. maj 20262.339 kr14 kr (1%)
15. maj 20262.325 kr2 kr (0%)
14. maj 20262.327 kr32 kr (1%)
13. maj 20262.359 kr11 kr (0%)
12. maj 20262.370 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret