Gå til hovedindhold

Lenovo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort

LenovoEAN: 0195892093534
Pris fra 400 krtil 590 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 398 kr 22. maj

Sammenlign priser på Lenovo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 400 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Tastatur og mus-sæt Trådløs
400 kr
Til butik
Lenovo Tastatur og mus-sæt Trådløs billede

Produktinformation

Lenovo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - USA med Euro-symbol - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4X31N50746
EAN: 0195892093534
Varenr.: 1001842475
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo 4X31N50746 trådløst tastatur og mus - fuld størrelse, RF, sort (US QWERTY)
499 kr
Til butik
Lenovo 4X31N50746 trådløst tastatur og mus - fuld størrelse, RF, sort (US QWERTY) billede

Produktinformation

Effektivt trådløst tastatur og mus til hverdag og kontorGør arbejdet lettere med Lenovo 4X31N50746 - et sæt med fuld størrelse tastatur og optisk mus, der giver pålidelig RF-forbindelse via USB-nanomodtager. Det slanke, sorte design passer ind på både hjemmekontor og arbejdsplads, og det numeriske tastatur gør talindtastning hurtig og præcis.Fordele ved trådløst tastatur i fuld størrelseTastaturet er i 100 % formfaktor med QWERTY US-layout og taster udviklet til lang levetid. Musen er ambidextrous, så den ligger godt i både højre og venstre hånd, og med 1.600 DPI får du responsiv styring i hverdagen. Begge enheder kører på batteri, så du slipper for kabler og kan arbejde frit.Forbindelse: RF trådløs via USB Type-A nanomodtagerTastatur: Fuld størrelse, QWERTY US, numerisk tastaturTastevandring: 1,91 cmTasters levetid: 10 mio. anslagBaggrundsbelysning: NejTastaturmål (B × D × H): 42,23 × 13,45 × 2,19 cmTastaturvægt: 406,5 gMus: Optisk, 3 knapper, rullehjul, 1.600 DPIMusens form: AmbidextrousMusens mål (B × D × H): 11,01 × 6,15 × 3,61 cmMusens vægt: 65,5 gStrømforsyning: BatteriTastaturbatteri: 1 × AAA, levetid ca. 15 månederMusebatteri: 1 × AA, levetid ca. 18 månederDriftstemp./fugt: 0–40 °C, 20–95 % RHPakkens indhold: Tastatur, mus, USB-nanomodtager (3 dele)...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.7g
EAN: 0195892093534
Varenr.: 2134888
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo 4X31N50746 trådløst tastatur og mus - fuld størrelse, RF, sort (US QWERTY)
519 kr
Til butik
Lenovo 4X31N50746 trådløst tastatur og mus - fuld størrelse, RF, sort (US QWERTY) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.7g
EAN: 0195892093534
Varenr.: 2134888
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort
590 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK400 kr400 krKøb
2Boligcenter DK499 kr499 krKøb
3Vivas DK519 kr598 krKøb
4Proshop DK590 kr629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort i 168 dage. Laveste pris i perioden er 398 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 444 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 404 kr.

Den nuværende pris på 400 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Lenovo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Lenovo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026400 kr1 kr (0%)
29. maj 2026399 kr1 kr (0%)
28. maj 2026400 kr1 kr (0%)
24. maj 2026399 kr1 kr (0%)
22. maj 2026398 kr1 kr (0%)
15. maj 2026399 kr1 kr (0%)
14. maj 2026398 kr1 kr (0%)
12. maj 2026399 kr1 kr (0%)
9. maj 2026400 kr1 kr (0%)
8. maj 2026399 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret