Gå til hovedindhold

Lenovo Essential Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Engelsk - Sort

LenovoTastaturerEAN: 0195892115328
Pris fra 232 krtil 299 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 163 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Lenovo Essential Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Engelsk - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Essential Wired Combo Sæt med mus og tastatur Kablet USA med Euro-symbol
232 kr
Til butik
Lenovo Essential Wired Combo Sæt med mus og tastatur Kablet USA med Euro-symbol billede

Produktinformation

Lenovo Essential Wired Combo - Sæt med mus og tastatur - USB - QWERTY - USA med Euro-symbol - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4X31R64439
EAN: 0195892115328
Varenr.: 1003138852
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Essential Wired Combo - Sæt med mus og tastatur - USB - QWERTY - USA med Euro-symbol - sort
248 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo Essential Wired Combo - kablet tastatur og mus, USB, QWERTY USA med €-symbol - sort
-26%259 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo Essential Wired Combo - kablet tastatur og mus, USB, QWERTY USA med €-symbol - sort billede

Produktinformation

Lenovo Essential Wired Combo - Sæt med mus og tastatur - USB - QWERTY - USA med Euro-symbol - sortGenereltBeskyttelse: Spild-resistentDimensioner (BxDxH) / vægt: Tastatur: 42.4 cm x 14.6 cm x 2 cm / 570 g | Mus: 11.1 cm x 6.2 cm x 3.4 cm / 69 gEgenskaber: Numerisk tastaturEnhedstype: Sæt med mus og tastaturFunktion for genvejstast: Copilot nøgleGrænseflade: USBJusterbar højde: JaPlacering og layout: QWERTY USA med Euro-symbolPegeenhedAntal knapper: 3Bevægelsesopløsning: 1600 dpiTeknologi i detektering af bevægelse: OptiskType: Mus - kabletYdelse: 1 million klikDiverseFarve: SortHovedlevetid: 10 millioner klikKabellængde: 1.8 mOverensstemmelsesstandarder: AAABSMICBC-TickEACFCCICKCCTUVULVCCIProgrammer & SystemkravOS nødvendig: Windows 10, Windows 11Mål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 50.8 cmDybde ved forsendelse: 17.9 cmHøjde ved forsendelse: 4.5 cmVægt ved forsendelse: 910 gProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - ombytnin...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.89g
EAN: 0195892115328
Varenr.: 2164383
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Essential Wired Combo - kablet tastatur og mus, USB, QWERTY USA med €-symbol - sort
-24%279 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Essential Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Engelsk - Sort
288 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Essential Wired Combo Sæt med mus og tastatur Kablet USA med Euro-symbol
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Essential Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Essential Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK232 kr232 krKøb
2CS MEGASTORE DK248 kr287 krKøb
3Boligcenter DK259 kr259 krKøb
4Vivas DK279 kr348 krKøb
5Proshop DK288 kr327 krKøb
6Ultrashop299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Essential Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Essential Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Engelsk - Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 269 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Lenovo Essential Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Lenovo Essential Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US with Euro symbol - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026232 kr4 kr (2%)
27. maj 2026236 kr4 kr (2%)
25. maj 2026240 kr4 kr (2%)
24. maj 2026244 kr4 kr (2%)
23. maj 2026248 kr3 kr (1%)
22. maj 2026251 kr1 kr (0%)
21. maj 2026252 kr3 kr (1%)
20. maj 2026255 kr38 kr (18%)
18. maj 2026217 kr29 kr (12%)
16. maj 2026246 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret