Gå til hovedindhold

Lenovo 160 Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort

LenovoTastaturerEAN: 0195892084112
Pris fra 217 krtil 279 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (22% besparelse)

Sammenlign priser på Lenovo 160 Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 217 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo 160 Wired Combo Sæt med mus og tastatur Kablet USA
217 kr
Til butik
Lenovo 160 Wired Combo Sæt med mus og tastatur Kablet USA billede

Produktinformation

Lenovo 160 Wired Combo - Sæt med mus og tastatur - USB - QWERTY - USA - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: GX31L52655
EAN: 0195892084112
Varenr.: 1002203368
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo 160 Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort
255 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur og mus med kabel - Lenovo 160, USB, sort (US-ENG)
-7%259 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tastatur og mus med kabel - Lenovo 160, USB, sort (US-ENG) billede

Produktinformation

Effektivt tastatur og mus til hjem og kontorLenovo 160 er et pålideligt sæt til dagligt brug med fuldtastatur og optisk mus. Det fulde 100 % layout med numerisk tastatur gør det nemt at arbejde i regneark og dokumenter, mens den medfølgende mus med 1.600 DPI giver præcis styring. Sættet tilsluttes via USB og er klar til brug på få sekunder - ideelt til både hjemme og kontor.Brugervenligt designDet lige tastaturlayout med 104 taster og LED-indikatorer giver en enkel og overskuelig oplevelse. Kablet er 1,5 m, så du kan placere tastatur og mus komfortabelt på skrivebordet. Musen er ambidextrous og passer til både højre- og venstrehåndede, med rullehjul og tre trykknapper for enkel navigation.Tilkobling: USB, kablet (1,5 m)Tastaturlayout: US English, 104 taster, fuld størrelseNumerisk tastatur: JaBaggrundsbelysning: NejLED-indikatorer: JaMus: Optisk, 1.600 DPI, 3 knapper, rullehjul, ambidextrousTastaturets mål (B × D × H): 44,7 × 15,2 × 2,5 cmVægt: Tastatur 524 g, mus 93 gDriftstemperatur: 0 – 40 °C; fugtighed 20 – 95 %Understøttede systemer: Windows 7/8/10/11Pakkens indhold: Tastatur og mus (2 stk.)...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.05g
EAN: 0195892084112
Varenr.: 1994851
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur og mus med kabel - Lenovo 160, USB, sort (US-ENG)
-7%279 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo 160 Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo 160 Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK217 kr217 krKøb
2Proshop DK255 kr294 krKøb
3Boligcenter DK259 kr259 krKøb
4Vivas DK279 kr358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo 160 Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo 160 Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort i 174 dage. Laveste pris i perioden er 123 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 224 kr.

Den nuværende pris på 217 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Lenovo 160 Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Lenovo 160 Wired Combo - keyboard and mouse set - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. feb. 2026217 kr15 kr (7%)
12. feb. 2026202 kr32 kr (14%)
9. feb. 2026234 kr1 kr (0%)
5. feb. 2026233 kr1 kr (0%)
24. jan. 2026234 kr1 kr (0%)
22. jan. 2026233 kr36 kr (13%)
20. jan. 2026269 kr146 kr (119%)
3. jan. 2026123 kr110 kr (47%)
29. dec. 2025233 kr1 kr (0%)
28. dec. 2025234 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret