Gå til hovedindhold

Lenco - Pladespiller med Bluetooth-modtagelse og to træhøjttalere - LS-100WD

LencoElektronikEAN: 8711902065067
Pris fra 879 krtil 1.449 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 570 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenco - Pladespiller med Bluetooth-modtagelse og to træhøjttalere - LS-100WD og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 879 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenco LS-100WD Brun
879 kr
Til butik
Lenco LS-100WD Brun billede

Produktinformation

Lenco LS-100WD - Audiosystem - eg

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Artikel nr.: LS-100WD
EAN: 8711902065067
Varenr.: 1000983607
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco LS-100WD Træ
896 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco Turntable with BT and 2 external speakers - Pladespiller Brun
903 kr
Til butik
Lenco Turntable with BT and 2 external speakers - Pladespiller Brun billede

Produktinformation

Pladespiller-lydsystem Lenco LS-100WD kombinerer en remdrevet pladespiller med Bluetooth 5.0 streaming og to eksterne 10W RMS stereo-højttalere i egetræsfinish. Nyd din vinylsamling ved 33, 45 eller 78 RPM med en fuldt manuel pladespiller med autostop, der stopper rotationen ved slutningen af en plade, og remtræk designet til at reducere uønskede vibrationer. Stream musik trådløst fra en smartphone eller tablet, eller tilslut andre kilder via den bageste AUX-indgang, med højttalerudgang til eksterne forstærkere eller hovedtelefoner. Platespiller Brun: pladespiller i brun/egetræsfinish 3-hastigheds afspilning: 33/45/78 RPM Bluetooth 5.0 lydmodtager til trådløs streaming To eksterne kablede højttalere, 10W RMS hver, til stereolyd Autostop-funktion ved slutningen af pladen Bageste 3.5 mm stereo AUX-indgang og RCA-højttalerudgang Fleksible afspilningsmuligheder og separate højttalere gør det nemt at bygge et kompakt stereo-setup til både vinyl og trådløs lytning.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Pladespiller
Artikel nr.: LS-100WD
EAN: 8711902065067
Varenr.: 3022665
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nedis Pladespiller med Bluetooth
949 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lenco - Pladespiller med Bluetooth-modtagelse og to træhøjttalere - LS-100WD
1.069 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenco LS-100WD Brun
1.129 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pladespiller med Bluetooth-modtagelse og to træhøjttalere
-13%1.449 kr
Før 1.669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco - Pladespiller med Bluetooth-modtagelse og to træhøjttalere - LS-100WD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco - Pladespiller med Bluetooth-modtagelse og to træhøjttalere - LS-100WD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK879 kr879 krKøb
2CS MEGASTORE DK896 kr935 krKøb
3Proshop DK903 kr942 krKøb
4Av-Cables DK949 kr949 krKøb
5Butik24 DK1.069 kr1.069 krKøb
6Ultrashop1.129 kr1.129 krKøb
7Estore DK1.449 kr1.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenco - Pladespiller med Bluetooth-modtagelse og to træhøjttalere - LS-100WD

PriceData har fulgt prisen på Lenco - Pladespiller med Bluetooth-modtagelse og to træhøjttalere - LS-100WD i 177 dage. Laveste pris i perioden er 879 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 976 kr.

Den nuværende pris på 879 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Lenco - Pladespiller med Bluetooth-modtagelse og to træhøjttalere - LS-100WD. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Lenco - Pladespiller med Bluetooth-modtagelse og to træhøjttalere - LS-100WD de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026879 kr1 kr (0%)
10. maj 2026880 kr2 kr (0%)
9. maj 2026882 kr66 kr (7%)
25. apr. 2026948 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026949 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026948 kr8 kr (1%)
14. apr. 2026956 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026957 kr2 kr (0%)
8. apr. 2026959 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026958 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret