Gå til hovedindhold

Lenco - Bærbar stereo FM-radio med CD Hvid - SCD-24 WHITE

LencoLyd – tilbehørEAN: 8711902016854
Pris fra 315 krtil 479 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 164 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenco - Bærbar stereo FM-radio med CD Hvid - SCD-24 WHITE og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 315 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco SCD-24 portable FM radio/CD player - White/Black
315 kr
Til butik
Lenco SCD-24 portable FM radio/CD player - White/Black billede

Produktinformation

Bærbar FM-radio/CD-afspiller Lenco SCD-24 i hvid/sort kombinerer et kompakt, brugervenligt design med bærbarhed via håndtag og programmerbar hukommelse. Lenco SCD-24 er lavet til enkel daglig lytning-tilslut den til en stikkontakt eller kør den på batterier, og nyd derefter dine yndlings-CD'er eller FM-radiostationer derhjemme eller på farten. Den kompakte størrelse og det indbyggede håndtag gør den nem at tage med i parken eller til en fest, mens den programmerbare hukommelse hjælper dig med at gemme foretrukken musik til gentagen afspilning. Bærbart design med bærehåndtag FM-radio og CD-afspiller i én Fungerer via stikkontakt eller batteriforsyning Programmerbar hukommelse til gemt musik Inkluderer ikke DAB+ Pålidelig, bærbar musikafspilning til lytning når som helst og hvor som helst.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: CD Player
Artikel nr.: SCD-24 white
EAN: 8711902016854
Varenr.: 2976900
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lenco - Bærbar stereo FM-radio med CD Hvid - SCD-24 WHITE
322 kr
Til butik
Lenco - Bærbar stereo FM-radio med CD Hvid - SCD-24 WHITE billede

Produktinformation

Lenco SCD-24 er en praktisk og bærbar FM-radio med integreret CD-afspiller, velegnet til både unge og ældre. Det enkle og brugervenlige design gør det nemt at nyde yndlingsmusik, uanset hvor du befinder dig.Du skal blot tilslutte enheden til en stikkontakt eller indsætte batterier for at tage den i brug. Med et enkelt tryk på en knap får du adgang til FM-radio med op til 20 forudindstillede stationer eller kan lytte til dine cd’er. Den indbyggede gentagelsesfunktion og programmerbare hukommelse sikrer, at du kan høre dine favoritnumre igen og igen.Lenco SCD-24 er produceret i slidstærkt plast og vejer kun 1,379 kg. De kompakte mål (22,5 x 16 x 13 cm) og det indbyggede bærehåndtag gør radioen let at transportere – perfekt til udendørs brug, sociale arrangementer eller blot til en dag i parken.Med Lenco SCD-24 kan du tage musikken med dig overalt og altid lytte til dine yndlingssange. Kombinationen af alsidighed, transportvenlighed og enkel betjening gør denne bærbare FM-radio/CD-afspiller til et oplagt valg for musikelskere på farten.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Radio
Artikel nr.: 8711902016854
EAN: 8711902016854
Varenr.: 8711902016854
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenco Bærbar stereo FM-radio med CD Hvid
-51%332 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenco Bærbar stereo FM-radio med CD Hvid billede

Produktinformation

Lenco SCD-24 er en bærbar FM-radio/CD-afspiller til både store og små. Med sit enkle design er Lenco SCD-24 nem at betjene. Alt du skal gøre er at tilslutte Lenco SCD-24 til en stikkontakt eller et batteri. Med et enkelt tryk på en knap kan du straks nyde at lytte til din yndlings-cd eller radiostation. Lenco SCD-24 har en kompakt størrelse og er udstyret med et håndtag for nem transport. Tag Lenco SCD-24 med dig i parken eller til en fest med vennerne, syng med og dans til dine yndlingsmelodier og -kunstnere. Lenco SCD-24 tilføjer farve og sjov til din musik og giver dig mulighed for at lytte til dine yndlingssange når som helst og hvor som helst! Takket være den programmerbare hukommelse kan du gemme den musik, du foretrækker, og uendeligt lytte til din egen yndlingsmusik. Lenco SCD-24 fås i 7 farver: blå/sort, grøn/sort, lilla, rød/sort, hvid, sort/sølv og pink.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Radio
EAN: 8711902016854
Varenr.: C81436
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lenco Bærbar stereo FM-radio med CD Hvid
338 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco SCD-24 - Boombox - hvid
439 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bærbar stereo FM-radio med CD Hvid
-14%479 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco - Bærbar stereo FM-radio med CD Hvid - SCD-24 WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco - Bærbar stereo FM-radio med CD Hvid - SCD-24 WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK315 kr354 krKøb
2Butik24 DK322 kr361 krKøb
3Teknikproffset DK332 kr391 krKøb
4Elvvs.dk338 kr338 krKøb
5CS MEGASTORE DK439 kr478 krKøb
6Estore DK479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenco - Bærbar stereo FM-radio med CD Hvid - SCD-24 WHITE

PriceData har fulgt prisen på Lenco - Bærbar stereo FM-radio med CD Hvid - SCD-24 WHITE i 182 dage. Laveste pris i perioden er 305 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 331 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 318 kr.

Den nuværende pris på 315 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Lenco - Bærbar stereo FM-radio med CD Hvid - SCD-24 WHITE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Lenco - Bærbar stereo FM-radio med CD Hvid - SCD-24 WHITE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026315 kr1 kr (0%)
25. maj 2026316 kr1 kr (0%)
24. maj 2026317 kr1 kr (0%)
22. maj 2026318 kr12 kr (4%)
21. maj 2026330 kr1 kr (0%)
19. maj 2026331 kr2 kr (1%)
15. maj 2026329 kr2 kr (1%)
6. maj 2026327 kr1 kr (0%)
5. maj 2026328 kr2 kr (1%)
4. maj 2026326 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret