Gå til hovedindhold

Lenco - Bærbar CD MP3-afspiller anti-stød Sølv - CD-201SI

LencoLyd – tilbehørEAN: 8711902041429
Pris fra 324 krtil 459 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 135 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 319 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Lenco - Bærbar CD MP3-afspiller anti-stød Sølv - CD-201SI og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenco CD-201 CD-afspiller
324 kr
Til butik
Lenco CD-201 CD-afspiller billede

Produktinformation

Lenco CD-201 - CD-afspiller - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Artikel nr.: CD-201
EAN: 8711902041429
Varenr.: 993737227
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lenco - Bærbar CD MP3-afspiller anti-stød Sølv - CD-201SI
328 kr
Til butik
Lenco - Bærbar CD MP3-afspiller anti-stød Sølv - CD-201SI billede

Produktinformation

Lenco CD-201SI er en kompakt og let bærbar cd-afspiller, der kombinerer holdbarhed og funktionalitet perfekt til dig på farten. Afspilleren er fremstillet i metal og plastik, hvilket sikrer en robust konstruktion og lav vægt – kun 313 gram – så du let kan tage din musik med dig, uanset hvor du er.Anti-shock beskyttelse med digital buffer: 40 sekunder ved CD og 100 sekunder ved MP3, som forhindrer afbrydelser selv under bevægelse.Velegnet til rejser, pendling eller brug på farten.Understøtter CD, CD-R/RW og MP3-filer for maksimal alsidighed.Tydeligt LCD-display giver nem navigation og overblik over numre og afspilningsstatus.Mulighed for at vælge shuffle, programmere egen afspilningsrækkefølge eller bruge gentagelsesfunktionen til dine yndlingsnumre.Kompakte mål: 2,6 cm (højde) x 13,8 cm (bredde) x 14,8 cm (dybde).Let konstruktion på 313 gram – passer i både taske og lomme.Leveres med høretelefoner og DC-USB opladningskabel.Lenco CD-201SI drives af batterier (batterier medfølger ikke) og har et separat opladningskredsløb til genopladelige batterier. For at spare på strømmen slukker enheden automatisk, hvis den ikke spiller musik i mere end 30 sekunder. Tryk blot på en knap for hurtigt at genaktivere afspilleren, så du er klar til at lytte igen.Lenco CD-201SI er den perfekte rejsekammerat for dig, der vil have din yndlingsmusik med overalt – uanset om du pendler, rejser eller ønsker en pålidelig cd-afspiller til hjemmet. Oplev flere for endnu mere brugervenlig og robust lydteknologi.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Underholdning
Artikel nr.: 8711902041429
EAN: 8711902041429
Varenr.: 8711902041429
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco CD-201 - CD-afspiller - sølv
328 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenco CD-201SI
-63%342 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco CD-201SI - CD player - CD - Silver - CD player
344 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lenco Bærbar CD MP3-afspiller anti-stød Sølv
356 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bærbar CD MP3-afspiller anti-shock Sølv
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco - Bærbar CD MP3-afspiller anti-stød Sølv - CD-201SI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco - Bærbar CD MP3-afspiller anti-stød Sølv - CD-201SI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK324 kr324 krKøb
2Butik24 DK328 kr367 krKøb
3CS MEGASTORE DK328 kr367 krKøb
4Teknikproffset DK342 kr391 krKøb
5Proshop DK344 kr383 krKøb
6Elvvs.dk356 kr356 krKøb
7Estore DK459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenco - Bærbar CD MP3-afspiller anti-stød Sølv - CD-201SI

PriceData har fulgt prisen på Lenco - Bærbar CD MP3-afspiller anti-stød Sølv - CD-201SI i 164 dage. Laveste pris i perioden er 319 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 342 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 328 kr.

Den nuværende pris på 324 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Lenco - Bærbar CD MP3-afspiller anti-stød Sølv - CD-201SI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Lenco - Bærbar CD MP3-afspiller anti-stød Sølv - CD-201SI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026324 kr1 kr (0%)
22. maj 2026325 kr1 kr (0%)
7. maj 2026324 kr18 kr (5%)
27. apr. 2026342 kr2 kr (1%)
26. apr. 2026340 kr21 kr (7%)
25. apr. 2026319 kr21 kr (6%)
24. apr. 2026340 kr21 kr (7%)
17. jan. 2026319 kr13 kr (4%)
1. jan. 2026332 kr13 kr (4%)
19. dec. 2025319 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret