Gå til hovedindhold

LEGO Speed Champions - Dodge Challenger SRT Hellcat Sportsvog - GEEKD.dk

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702017816043
Pris fra 175 krtil 259 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 11. apr.

Sammenlign priser på LEGO Speed Champions - Dodge Challenger SRT Hellcat Sportsvog - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Speed Champions 77237 Dodge Challenger SRT Hellcat-sportsvogn
175 kr
Til butik
LEGO Speed Champions 77237 Dodge Challenger SRT Hellcat-sportsvogn billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Speed Champions
Farve: 1
Artikel nr.: 77237
EAN: 5702017816043
Varenr.: 24411896
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Speed Champions 77237 Dodge Challenger SRT Hellcat-sportsvogn
175 kr
Til butik
LEGO Speed Champions 77237 Dodge Challenger SRT Hellcat-sportsvogn billede

Produktinformation

Oplev kraften, ydelsen og spændingen i en Dodge Challenger SRT Hellcat med denne superseje klodsbyggede LEGO® version! Saml, byg, leg med og udstil denne Speed Champions-model med autentiske designdetaljer fra virkelighedens muskelbil. Legesættet indeholder en minifigur af en Dodge-kører, som du kan sætte bag rattet for at udspille racerløb på eller uden for banen. Indeholder en minifigur af en Dodge-kører, som kan sættes bag rattet for actionfyldt rolleleg Dodge-muskelbil med autentiske designdetaljer, f.eks. lang motorhjelm og dobbelte udstødningsrør LEGO® legetøjsmodel af bil, der kan udstilles på en hylde eller et skrivebord efter leg Gaveidé til børn fra 9 år og voksne samlere af bilmodeller Hold udkig efter flere LEGO® Speed Champions biler (sælges separat) 9+, 390 elements, 141mm x 262mm x 91mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 77237
EAN: 5702017816043
Varenr.: 3340346
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Speed Champions sportsvognen Dodge Challenger SRT Hellcat 77237
175 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Speed Champions - Dodge Challenger SRT Hellcat sportsvogn (77237)
198 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Speed Champions Dodge Challenger SRT Hellcat sportsvogn (77237)
-4%239 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Speed Champions - Dodge Challenger SRT Hellcat Sportsvog - GEEKD.dk
246 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Speed Champions - Dodge Challenger SRT Hellcat 77237 - 390
249,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
77237 LEGO Speed Champions Dodge Challenger SRT Hellcat-sportsvogn
249,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Speed Champions Dodge Challenger SRT Hellcat sportsvogn (77237)
-4%259 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Speed Champions - Dodge Challenger SRT Hellcat Sportsvog - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Speed Champions - Dodge Challenger SRT Hellcat Sportsvog - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK175 kr214 krKøb
2Proshop DK175 kr214 krKøb
3Komplett DK175 kr175 krKøb
4Teknikproffset DK198 kr247 krKøb
5Boligcenter DK239 kr239 krKøb
6Geekd246 kr246 krKøb
7Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb
8Legekæden249,95 kr249,95 krKøb
9Vivas DK259 kr338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Speed Champions - Dodge Challenger SRT Hellcat Sportsvog - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO Speed Champions - Dodge Challenger SRT Hellcat Sportsvog - GEEKD.dk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for LEGO Speed Champions - Dodge Challenger SRT Hellcat Sportsvog - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for LEGO Speed Champions - Dodge Challenger SRT Hellcat Sportsvog - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026175 kr10 kr (6%)
7. maj 2026165 kr10 kr (6%)
29. apr. 2026175 kr4 kr (2%)
21. apr. 2026179 kr50 kr (39%)
11. apr. 2026129 kr46 kr (26%)
13. mar. 2026175 kr1 kr (1%)
6. mar. 2026176 kr3 kr (2%)
5. mar. 2026179 kr4 kr (2%)
27. feb. 2026175 kr18 kr (11%)
15. feb. 2026157 kr18 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret