Gå til hovedindhold

LEGO ® Speed Champions - F1 Academy mini-racerbil - GEEKD.dk

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702018070499
Pris fra 21 krtil 179 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 158 kr (88% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® Speed Champions - F1 Academy mini-racerbil - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Speed Champions 30734 F1 ACADEMY™ minibil
21 kr
Til butik
LEGO Speed Champions 30734 F1 ACADEMY™ minibil billede

Produktinformation

Med denne F1 ACADEMY™ minibil kan børn fra 7 år bygge, lege racerløb og udstille modellen som en del af deres samling

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 30734
EAN: 5702018070499
Varenr.: 3404159
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Recruitment Bags 30734 F1 ACADEMY™ minibil
24 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Speed Champions - F1 Academy Car 30734 - 58 Dele
29,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
30734 LEGO Recruitment Bags F1 ACADEMY™ minibil
29,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO ® Speed Champions - F1 Academy mini-racerbil - GEEKD.dk
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Speed Champions - F1 Academy mini-racerbil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Speed Champions - F1 Academy mini-racerbil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK21 kr60 krKøb
2CS MEGASTORE DK24 kr63 krKøb
3Kids-world.dk29,95 kr29,95 krKøb
4Legekæden29,95 kr29,95 krKøb
5Geekd179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Speed Champions - F1 Academy mini-racerbil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Speed Champions - F1 Academy mini-racerbil - GEEKD.dk i 130 dage. Laveste pris i perioden er 21 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 21 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for LEGO ® Speed Champions - F1 Academy mini-racerbil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for LEGO ® Speed Champions - F1 Academy mini-racerbil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202621 kr8 kr (28%)
17. maj 202629 kr1 kr (4%)
15. maj 202628 kr1 kr (3%)
6. maj 202629 kr5,04 kr (21%)
2. maj 202623,96 kr5,04 kr (17%)
24. jan. 202629 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret