Gå til hovedindhold

LEGO 77244 Speed Champions Mercedes-AMG F1 W15 Racing Car - GEEKD.dk

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702017816111
Pris fra 119 krtil 279 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (57% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO 77244 Speed Champions Mercedes-AMG F1 W15 Racing Car - GEEKD.dk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Speed Champions 77244 Mercedes-AMG F1® W15-racerbil
-30%119 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Speed Champions 77244 Mercedes-AMG F1® W15-racerbil billede

Produktinformation

Kør gennem hæsblæsende action på Formel 1-racerbanen med denne Mercedes-AMG PETRONAS F1® Team-racerbil. Saml, byg, udstil og kør ræs med den superseje LEGO® Speed Champions model, der indeholder autentiske designdetaljer fra racerbilen, der kørte med i Formel 1-sæsonen 2024. Legesættet indeholder også en minifigur af en kører fra Mercedes-AMG PETRONAS F1-teamet til rolleleg med F1-action. Indeholder en minifigur af en kører fra Mercedes-AMG PETRONAS F1®-teamet Byggemodel med autentiske designdetaljer, der kendes fra Mercedes-AMG PETRONAS F1®-teamet Hold øje med andre modeller i LEGO® Formel 1-sortimentet (sælges separat) LEGO® billegetøj til at udstille på en hylde eller på natbordet efter endt leg F1®-gaveidé til børn fra 10 år og voksne modelbilsamlere 10+, 267 elements, 141mm x 262mm x 48mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 77244
EAN: 5702017816111
Varenr.: 3302781
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Speed Champions 77244 Mercedes-AMG F1 W15-racerbil
158 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Speed Champions Mercedes-AMG F1 W15 racerbil 77244
169 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Speed Champions - Mercedes-AMG F1 W15 Racerbil (77244)
198 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 77244 Speed Champions Mercedes-AMG F1 W15 Racing Car - GEEKD.dk
199 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Speed Champions - Mercedes-AMG F1 ® W15-racerbil 77244 - 26
239,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Speed Champions - Mercedes-amg F1 W15 Racerbil - 77244
249,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
77244 LEGO Speed Champions Mercedes-AMG F1® W15-racerbil
249,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO bil - Speed Champions Mercedes-AMG F1 W15 (77244)
-7%259 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO bil - Speed Champions Mercedes-AMG F1 W15 (77244)
-7%279 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 77244 Speed Champions Mercedes-AMG F1 W15 Racing Car - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 77244 Speed Champions Mercedes-AMG F1 W15 Racing Car - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK119 kr158 krKøb
2CS MEGASTORE DK158 kr197 krKøb
3Komplett DK169 kr169 krKøb
4Teknikproffset DK198 kr257 krKøb
5Geekd199 kr199 krKøb
6Kids-world.dk239,95 kr239,95 krKøb
7Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
8Legekæden249,95 kr249,95 krKøb
9Boligcenter DK259 kr259 krKøb
10Vivas DK279 kr358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 77244 Speed Champions Mercedes-AMG F1 W15 Racing Car - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 77244 Speed Champions Mercedes-AMG F1 W15 Racing Car - GEEKD.dk i 185 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for LEGO 77244 Speed Champions Mercedes-AMG F1 W15 Racing Car - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for LEGO 77244 Speed Champions Mercedes-AMG F1 W15 Racing Car - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026119 kr40 kr (25%)
4. maj 2026159 kr10 kr (6%)
29. apr. 2026169 kr21 kr (14%)
21. apr. 2026148 kr10 kr (6%)
19. apr. 2026158 kr10 kr (7%)
18. apr. 2026148 kr21 kr (12%)
28. mar. 2026169 kr11 kr (7%)
18. mar. 2026158 kr7 kr (5%)
14. mar. 2026151 kr4 kr (3%)
11. mar. 2026155 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret