Gå til hovedindhold

LEGO Speed Champions - Bugatti Centodieci Hyper Sports Car - GEEKD.dk

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702017816081
Pris fra 169 krtil 279 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 11. apr.

Sammenlign priser på LEGO Speed Champions - Bugatti Centodieci Hyper Sports Car - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Speed Champions hypersportsbilen Bugatti Centodieci 77240
169 kr
Til butik
LEGO Speed Champions hypersportsbilen Bugatti Centodieci 77240 billede

Produktinformation

LEGO Speed Champions hypersportsbilen Bugatti Centodieci 77240 - Alder 9+, dele 291 - Legetøj & hobby LEGO

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Legetøj & hobby
Artikel nr.: 77240
EAN: 5702017816081
Varenr.: 1335019
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Speed Champions 77240 Bugatti Centodieci-hypersportsvogn
172 kr
Til butik
LEGO Speed Champions 77240 Bugatti Centodieci-hypersportsvogn billede

Produktinformation

Oplev en af verdens mest luksuriøse og innovative hypersportsvogne - Bugatti Centodieci, der er designet som en hyldest til Bugatti EB 110-modellen. LEGO® Speed Champions gengivelsen er fyldt med detaljer fra virkelighedens køretøj. Sættet indeholder også en minifigur af en kører og er klar til, at fans kan samle på, bygge, lege med og udstille bilen. Indeholder en minifigur af en Bugatti-kører, som kan sættes bag rattet til actionfyldt rolleleg Autentiske Bugatti-designdetaljer omfatter karakteristisk luftindtag og unikke fælge LEGO® legetøjsmodel af bil, der kan udstilles på en hylde eller et skrivebord efter leg Gaveidé til børn fra 9 år og voksne samlere af bilmodeller Hold udkig efter flere LEGO® Speed Champions biler (sælges separat) 9+, 291 elements, 141mm x 262mm x 72mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 77240
EAN: 5702017816081
Varenr.: 3340342
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Speed Champions - Bugatti Centodieci Hyper Sports Car - GEEKD.dk
199 kr
Til butik
LEGO Speed Champions - Bugatti Centodieci Hyper Sports Car - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev luksus og fart på højeste niveau med LEGO Speed Champions - Bugatti Centodieci Hyper Sports Car (77240). Denne elegante og detaljerede LEGO-model genskaber en af de mest eksklusive hyperbiler i verden - kendt for sit unikke design, kraftfulde mo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017816081
Varenr.: 52141818741072
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Speed Champions - Bugatti Centodieci 77240 - 291 Dele
249,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
77240 LEGO Speed Champions Bugatti Centodieci-hypersportsvogn
249,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Speed Champions Bugatti Centodieci - hyper sportsvogn (77240)
259 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Speed Champions Bugatti Centodieci - hyper sportsvogn (77240)
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Speed Champions - Bugatti Centodieci Hyper Sports Car - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Speed Champions - Bugatti Centodieci Hyper Sports Car - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK169 kr169 krKøb
2Proshop DK172 kr211 krKøb
3Geekd199 kr199 krKøb
4Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb
5Legekæden249,95 kr249,95 krKøb
6Boligcenter DK259 kr259 krKøb
7Vivas DK279 kr358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Speed Champions - Bugatti Centodieci Hyper Sports Car - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO Speed Champions - Bugatti Centodieci Hyper Sports Car - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 168 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for LEGO Speed Champions - Bugatti Centodieci Hyper Sports Car - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for LEGO Speed Champions - Bugatti Centodieci Hyper Sports Car - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026169 kr3 kr (2%)
30. maj 2026172 kr7 kr (4%)
14. maj 2026179 kr7 kr (4%)
9. maj 2026172 kr7 kr (4%)
5. maj 2026179 kr20 kr (13%)
28. apr. 2026159 kr6 kr (4%)
27. apr. 2026165 kr7 kr (4%)
21. apr. 2026172 kr43 kr (33%)
11. apr. 2026129 kr43 kr (25%)
10. apr. 2026172 kr7 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret