Gå til hovedindhold

LEGO ® Friends - Hvalpelegeplads 42665 - 66 Dele

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017815312
Pris fra 55 krtil 99,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 44,95 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52,7 kr 20. maj

Sammenlign priser på LEGO ® Friends - Hvalpelegeplads 42665 - 66 Dele og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Friends 42665 Hvalpelegeplads
55 kr
Til butik
LEGO Friends 42665 Hvalpelegeplads billede

Produktinformation

De her hvalpe er klar til at lege! Vil du være med? Se - Aliya og Sara er også på hvalpelegepladsen. Vennerne elsker at hjælpe de søde hunde med at glide ned ad rutsjebanen, klatre op ad stigen og suse gennem røret. Senere spiller de bold og giver hvalpene en hundekiks som godbid. En dag fuld af sjov og nuttethed! Legetøj til rolleleg med hvalpelegeplads, der omfatter rutsjebane, stige og rør Indeholder 2 LEGO® Friends minidukker og 3 hundefigurer Byggesættet til rolleleg indeholder sjovt tilbehør til fantasifuld leg En gave til piger, drenge og små hundefans fra 4 år Udforsk flere LEGO® sæt (sælges separat) og LEGO Friends tv-serien online 4+, 66 elements, 141mm x 191mm x 46mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 42665
EAN: 5702017815312
Varenr.: 3340280
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Friends hvalpelegeplads 42665
55 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO LEGO Friends - Legeplads til hvalpe (42665)
81 kr
Til butik
LEGO LEGO Friends - Legeplads til hvalpe (42665) billede

Produktinformation

Slip glæden ved at bygge og lege fantasifuldt løs med dette dejlige sæt, der er designet til unge dyreelskere! LEGO ® Friends Puppy Playground er perfekt til børn fra 4 år og opefter og giver en pote-agtig sjov oplevelse, der kombinerer de søde hvalpe med kreativiteten ved at bygge. Dette spændende byggesæt indeholder alt, hvad dit barn skal bruge for at skabe sit eget hvalpeparadis. Med minidukkerne Aliya og Sara, tre søde hundefigurer og en række legende tilbehør er mulighederne for historiefortælling og rolleleg uendelige. Se, hvordan de små hjælper de søde vovser med at køre ned ad rutsjebanen, klatre op ad stigen og kravle gennem røret, mens de skaber hjertevarmende venskabshistorier. Sættet er fyldt med sjovt tilbehør, som gør legen endnu bedre. Fra en legende bold og velsmagende hundekiks til et kødben og endda et frækt hundelorteelement er hver del designet til at sætte gang i grin og kreativitet. Det er den perfekte gave til ethvert hundeelskende barn, og det giver timevis af underholdning og fantasifuld leg. LEGO 4+ førskolelegetøj er gennemtænkt designet med quick-start-elementer med større brikker, der gør det nemt for unge byggere at komme i gang med at bygge. For at forbedre byggeoplevelsen tilbyder LEGO Builder-appen en intuitiv platform, hvor børn kan zoome ind, rotere modeller i 3D, gemme deres sæt og følge med i deres fremskridt. Det er en fantastisk måde at støtte dit barns udvikling på, mens det har det sjovt. Uanset om det er en fødselsdag, ferie eller bare fordi, så er LEGO Friends Puppy Playground en gave, der lover smil og latter. Opmuntr dit barns kærlighed til dyr og byggeri med dette charmerende sæt, der bringer glæden ved hvalpe og spændingen ved LEGO sammen i en dejlig pakke. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017815312
Varenr.: D27602
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Friends - Hvalpelegeplads 42665 - 66 Dele
89,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
42665 LEGO Friends Hvalpelegeplads
89,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 42665 Friends Puppy Playground - GEEKD.dk
99 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO - Friends - Hvalpelegeplads - 66 dele
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Friends - Hvalpelegeplads 42665 - 66 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Friends - Hvalpelegeplads 42665 - 66 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK55 kr94 krKøb
2Komplett DK55 kr55 krKøb
3Teknikproffset DK81 kr130 krKøb
4Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb
5Legekæden89,95 kr89,95 krKøb
6Geekd99 kr99 krKøb
7Legebyen DK99,95 kr138,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Friends - Hvalpelegeplads 42665 - 66 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Friends - Hvalpelegeplads 42665 - 66 Dele i 177 dage. Laveste pris i perioden er 52,7 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for LEGO ® Friends - Hvalpelegeplads 42665 - 66 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for LEGO ® Friends - Hvalpelegeplads 42665 - 66 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202655 kr4 kr (7%)
21. maj 202659 kr6,3 kr (12%)
20. maj 202652,7 kr6,11 kr (10%)
16. maj 202658,81 kr
10. dec. 202559 kr1 kr (2%)
8. dec. 202558 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret