Gå til hovedindhold

LEGO ® Friends - Enhjørninge-kagevogn 42675 - 67 Dele

LEGOByggelegetøjEAN: 5702018054864
Pris fra 49 krtil 102 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® Friends - Enhjørninge-kagevogn 42675 - 67 Dele og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Friends 42675 Enhjørninge-kagevogn
-21%49 kr
Før 62 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Friends 42675 Enhjørninge-kagevogn billede

Produktinformation

LEGO® Friends Unicorn Cake Delivery Car er et enhjørningetemaet legetøjsbyggesæt med 2 minidukker og fødselsdagstilbehør, designet til børn fra 4+ til at bygge og rollelege. Inspireret af Heartlake City indeholder dette søde billegesæt Paisley og Leo samt en fødselsdagsgave, kagelegetøj, ballon og donut, der sætter gang i fantasifuld historiefortælling og lade-som-om-leg, med støtte fra LEGO® Builder-appens 3D-instruktioner. Enhjørningebil-legesæt til førskolebyggere Indeholder 2 minidukker: Paisley og Leo Fødselsdagstemaet tilbehør: gave, kagelegetøj, ballon og donut Opmuntrer til fantasifuld leg og historiefortælling LEGO® Builder-appen lader børn zoome, rotere, gemme sæt og følge fremskridt Bil-legetøjet måler over 5 cm i højden, 9 cm i længden og 5 cm i bredden En legende måde at kombinere byggeri og kreativ rolleleg med enhjørninge- og fødselsdagsdetaljer. Velegnet til alder 4+, indeholder 67 klodser.

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 42675
EAN: 5702018054864
Varenr.: 3404218
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Friends enhjørningsbil for kageleverancer 42675
81 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Friends - Enhjørninge-kagevogn 42675 - 67 Dele
89,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
42675 LEGO Friends Enhjørninge-kagevogn
89,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO - Friends - Kagevogn
99,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO ® Friends - Enhjørninge-kagevogn - GEEKD.dk
102 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Friends - Enhjørninge-kagevogn 42675 - 67 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Friends - Enhjørninge-kagevogn 42675 - 67 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK49 kr88 krKøb
2Komplett DK81 kr81 krKøb
3Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb
4Legekæden89,95 kr89,95 krKøb
5Legebyen DK99,95 kr138,95 krKøb
6Geekd102 kr102 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Friends - Enhjørninge-kagevogn 42675 - 67 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Friends - Enhjørninge-kagevogn 42675 - 67 Dele i 181 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for LEGO ® Friends - Enhjørninge-kagevogn 42675 - 67 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for LEGO ® Friends - Enhjørninge-kagevogn 42675 - 67 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202649 kr13 kr (21%)
11. mar. 202662 kr2 kr (3%)
5. mar. 202660 kr2 kr (3%)
4. mar. 202662 kr1 kr (2%)
2. mar. 202661 kr1 kr (2%)
27. jan. 202662 kr1,41 kr (2%)
7. jan. 202663,41 kr5,59 kr (8%)
4. jan. 202669 kr5,29 kr (8%)
2. jan. 202663,71 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret