Gå til hovedindhold

LEGO DUPLO 10441 Formsorter: Hundehus - byggesæt til 1,5+ år

LegoByggelegetøjEAN: 5702017816784
Pris fra 139 krtil 299,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 160,95 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO DUPLO 10441 Formsorter: Hundehus - byggesæt til 1,5+ år og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO 10441 Puttekasse: Hundehus
-22%139 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO DUPLO 10441 Puttekasse: Hundehus billede

Produktinformation

Løft låget til bunkevis af hvalpeleg med dette farverige legetøj til sortering efter form. Små børn kan bygge et sted at lege under træerne og derefter kaste en bold, som hvalpene kan jage, eller de kan give dem et kødben. De mindste får både sjov og læring, når de putter formerne i hullerne i låget, som er fastgjort til skålen, så de kan rydde klodserne væk, når legen er slut. To måder at lege på, når små børn skaber hvalpehistorier eller putter former gennem låget Små børn samler klodser i forskellige former for at bygge et sted, hvor hvalpene kan lege Læringslegetøj fremmer den rumlige orienteringsevne, fokus og evnen til at håndtere følelser Gave til små børn fra 18 måneder, der elsker hunde og farverigt legetøj med puslerier Se andre LEGO® DUPLO® sæt til læring gennem leg (sælges separat) 1½+, 17 elements, 262mm x 282mm x 118mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10441
EAN: 5702017816784
Varenr.: 3340250
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 10441 DUPLO Shape Sorter: Puppy House - GEEKD.dk
179 kr
Til butik
LEGO 10441 DUPLO Shape Sorter: Puppy House - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO LEG TRIEUR DE FORMES NICHE DU CHIOT Giv børn, der elsker hunde, to legemuligheder med sættet Puttekasse: Hundehus (10441). Legetøjet styrker finmotorikken hos små børn fra 18 måneder og introducerer sjov læring om former og problemløsning, når de små...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017816784
Varenr.: 51623676739920
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® DUPLO ® - Puttekasse: Hundehus 10441 - 17 Dele
-20%203,96 kr
Før 254,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO DUPLO 10441 Formsorter: Hundehus - byggesæt til 1,5+ år
-15%229 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO DUPLO My First - Formsortering: Hvalpehus (10441)
229 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Puttekasse: Hundehus
-11%239 kr
Før 269,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO DUPLO 10441 Formsorter: Hundehus - byggesæt til 1,5+ år
-14%249 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Duplo - My First - Puttekasse: Hundehus - 10441
269,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10441 LEGO DUPLO My First Puttekasse: Hundehus
269,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO - Duplo - Hundehus - 17 dele
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO DUPLO 10441 Formsorter: Hundehus - byggesæt til 1,5+ år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO DUPLO 10441 Formsorter: Hundehus - byggesæt til 1,5+ år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK139 kr178 krKøb
2Geekd179 kr179 krKøb
3Kids-world.dk203,96 kr203,96 krKøb
4Boligcenter DK229 kr229 krKøb
5Teknikproffset DK229 kr288 krKøb
6Eurotoys239 kr239 krKøb
7Vivas DK249 kr328 krKøb
8Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
9Legekæden269,95 kr269,95 krKøb
10Legebyen DK299,95 kr338,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO DUPLO 10441 Formsorter: Hundehus - byggesæt til 1,5+ år

PriceData har fulgt prisen på LEGO DUPLO 10441 Formsorter: Hundehus - byggesæt til 1,5+ år i 98 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for LEGO DUPLO 10441 Formsorter: Hundehus - byggesæt til 1,5+ år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for LEGO DUPLO 10441 Formsorter: Hundehus - byggesæt til 1,5+ år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026139 kr40 kr (22%)
10. mar. 2026179 kr40 kr (29%)
24. feb. 2026139 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret