Gå til hovedindhold

LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Edderkop på Spring 31159 - 3-i-1 - 15

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017822242
Pris fra 78 krtil 119,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 41,95 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Edderkop på Spring 31159 - 3-i-1 - 15 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Creator 31159 Vilde dyr: Edderkop på spring
78 kr
Til butik
LEGO Creator 31159 Vilde dyr: Edderkop på spring billede

Produktinformation

Oplev sjove eventyr med 3 forskellige vilde dyr! Se en flot og farverig edderkop komme kravlende og skyde et spind ud, så den kan hænge hvor som helst! Hvis du vil have mere dyreaction, kan du ombygge den til en skorpion med kløer og en imponerende hale eller til en slange med lange hugtænder! Hvad vil du bygge? Du vælger selv med dette fantastiske 3-i-1-sæt. Udspil eventyr fra dyrenes verden med 3 forskellige dyremodeller Alle 3 dyrefigurer er bevægelige og kan arrangeres i forskellige positurer Legetøjsedderkoppen kan hænges fra en LEGO® klods med sit gule spindelvæv 3-i-1-legetøjet kan gives som gave til kreative og fantasifulde børn Hold udkig efter andre LEGO® Creator 3-i-1-samlesæt (sælges separat) i sortimentet 7+, 153 elements, 141mm x 157mm x 45mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 31159
EAN: 5702017822242
Varenr.: 3302932
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Creator vilde dyr: overraskende edderkop 31159
78 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO LEGO Skaber - Vilde dyr: Overraskende edderkop (31159)
98 kr
Til butik
LEGO LEGO Skaber - Vilde dyr: Overraskende edderkop (31159) billede

Produktinformation

Slip kreativiteten løs med LEGO Wild Animals: Surprising Spider-sættet! Dette 3-i-1-sæt er perfekt til børn fra 7 år og indeholder en farverig edderkop med bevægelige ben, en skorpion og en slange. Med fantasifuld leg og udstillingsmuligheder er det en sjov gave, der inspirerer til endeløse byggeeventyr!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017822242
Varenr.: D12738
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Edderkop på Spring 31159 - 3-i-1 - 15
119,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Vilde dyr: Edderkop på spring
119,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
31159 LEGO Creator Vilde dyr: Edderkop på spring
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Edderkop på Spring 31159 - 3-i-1 - 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Edderkop på Spring 31159 - 3-i-1 - 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK78 kr117 krKøb
2Komplett DK78 kr78 krKøb
3Teknikproffset DK98 kr157 krKøb
4Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb
5Eurotoys119,95 kr119,95 krKøb
6Legekæden119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Edderkop på Spring 31159 - 3-i-1 - 15

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Edderkop på Spring 31159 - 3-i-1 - 15 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Edderkop på Spring 31159 - 3-i-1 - 15. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Edderkop på Spring 31159 - 3-i-1 - 15 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202678 kr11 kr (12%)
2. maj 202689 kr6 kr (6%)
2. feb. 202695 kr5 kr (6%)
1. feb. 202690 kr11 kr (14%)
30. jan. 202679 kr16 kr (17%)
23. jan. 202695 kr1 kr (1%)
17. jan. 202694 kr1 kr (1%)
16. jan. 202695 kr15 kr (19%)
15. jan. 202680 kr15 kr (16%)
7. dec. 202595 kr13,07 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret