Gå til hovedindhold

LEGO ® Creator - Smuk Hest 31166 - 3-i-1 - 685 Dele

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017822419
Pris fra 292 krtil 449,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 157,95 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® Creator - Smuk Hest 31166 - 3-i-1 - 685 Dele og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 292 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Creator 31166 Smuk hest
292 kr
Til butik
LEGO Creator 31166 Smuk hest billede

Produktinformation

Oplev sjove eventyr med 3 forskellige fantastiske dyr. Se en smuk brun hest med hørgul manke trave gennem græsset og stejle på bagbenene. Hvis du vil have mere dyreaction, kan du ombygge den til en brun bjørn, der leger ved et lille vandfald, eller til en elegant hjort med majestætisk gevir. Hvilket dyr vil du bygge? Du vælger selv med dette utrolige 3-i-1-sæt. Udspil dyreeventyr med et byggelegetøj af en hest, en bjørn eller en hjort Alle 3 dyrefigurer er bevægelige og kan arrangeres i forskellige positurer Legetøjshesten kan udstilles stående på 3 eller 4 ben eller stejlende på de 2 bagben Hestegave til piger og drenge som gaveidé til fødselsdagsgave Find intuitive 3D-byggevejledninger i LEGO® Builder appen 9+, 685 dele, 262mm x 382mm x 56,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 31166
EAN: 5702017822419
Varenr.: 3340388
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Creator 31166 Smuk hest
292,8 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Creator 31166 smuk hest
319 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Creator - Smuk Hest - GEEKD.dk
336 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Creator 3-i-1 31166 Smukt Hestebyggesæt (9+)
-12%379 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Creator 3-i-1 31166 Smukt Hestebyggesæt (9+)
-11%399 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Creator 3 In 1 - Smuk Hest - 31166
399,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Creator - Smuk Hest 31166 - 3-i-1 - 685 Dele
419,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO LEGO Creator - Smuk hest (31166)
435 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
31166 LEGO Creator Smuk hest
449,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Creator - Smuk Hest 31166 - 3-i-1 - 685 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Creator - Smuk Hest 31166 - 3-i-1 - 685 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK292 kr331 krKøb
2CS MEGASTORE DK292,8 kr331,8 krKøb
3Komplett DK319 kr319 krKøb
4Geekd336 kr336 krKøb
5Boligcenter DK379 kr379 krKøb
6Vivas DK399 kr478 krKøb
7Gucca.dk399,95 kr399,95 krKøb
8Kids-world.dk419,95 kr419,95 krKøb
9Teknikproffset DK435 kr494 krKøb
10Legekæden449,95 kr449,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Creator - Smuk Hest 31166 - 3-i-1 - 685 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Creator - Smuk Hest 31166 - 3-i-1 - 685 Dele i 182 dage. Laveste pris i perioden er 292 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 313 kr.

Den nuværende pris på 292 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for LEGO ® Creator - Smuk Hest 31166 - 3-i-1 - 685 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for LEGO ® Creator - Smuk Hest 31166 - 3-i-1 - 685 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026292 kr
20. maj 2026292,8 kr24,2 kr (8%)
18. mar. 2026317 kr7 kr (2%)
16. mar. 2026310 kr4 kr (1%)
14. mar. 2026314 kr2 kr (1%)
13. mar. 2026316 kr5 kr (2%)
8. mar. 2026311 kr3 kr (1%)
7. mar. 2026314 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026315 kr2 kr (1%)
4. mar. 2026317 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret