Gå til hovedindhold

LEGO ® Creator - Blomster I Vandkande - 31149 - 3-i-1 - 420 Dele

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017585116
Pris fra 173 krtil 258,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 85,95 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 164 kr 28. mar.

Sammenlign priser på LEGO ® Creator - Blomster I Vandkande - 31149 - 3-i-1 - 420 Dele og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Creator 31149 Blomster i vandkande
173 kr
Til butik
LEGO Creator 31149 Blomster i vandkande billede

Produktinformation

Udsmyk børns værelser med det farverige LEGO® Creator 3-i-1-sæt Blomster i vandkande. Den gule vandkande med håndtag og tud indeholder 3 blomster med bevægelige kronblade og 3 sommerfugle, der ser ud, som om de flyver! Ombyg den til en gul gummistøvle med 3 blomster eller 2 flotte fugle på en blomsterdækket siddepind. Valget er dit med det her sjove 3-i-1-sæt. 3 legetøjsmodeller giver piger og drenge fra 8 år uendelige legemuligheder Interaktive funktioner omfatter bevægelige kronblade og "flyvende" sommerfugle Hver LEGO® Creator model kan udstilles med stolthed i ethvert rum En kreativ fødselsdagsgave til børn med en passion for dyr og naturen Hold udkig efter andre sjove LEGO® Creator 3-i-1-sæt 8+, 420 elements, 262mm x 282mm x 59mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 31149
EAN: 5702017585116
Varenr.: 3220995
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LEGO Creator 3in1 31149 Byggesæt 8år
183 kr
Til butik
Gå til Klodshelten
TrustScore 4.5 ud af 54,4
LEGO Blomster i vandkande (31149)
199 kr
Til butik
LEGO Blomster i vandkande (31149) billede

Produktinformation

Byg, ombyg, udstil og leg med 3 farverige modeller, der er inspireret af naturen, med LEGO® Creator 3-i-1-sættet Blomster i vandkande (31149). Det omfatter en klodsbygget gul vandkande med et håndtag og en tud. Den er fyldt med 3 legetøjsblomster med bevæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Creator 3in1
EAN: 5702017585116
Varenr.: 15584266289532
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 31149 Creator 3-i-1Vandkande med Blomster - GEEKD.dk
209 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Creator 31149 - Flowers in Watering Can
-21%229 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Creator - Blomster I Vandkande - 31149 - 3-i-1 - 420 Dele
258,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Creator - Blomster I Vandkande - 31149 - 3-i-1 - 420 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Creator - Blomster I Vandkande - 31149 - 3-i-1 - 420 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK173 kr212 krKøb
2CompuMail DK183 kr183 krKøb
3Klodshelten199 kr199 krKøb
4Geekd209 kr209 krKøb
5Teknikproffset DK229 kr278 krKøb
6Kids-world.dk258,95 kr258,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Creator - Blomster I Vandkande - 31149 - 3-i-1 - 420 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Creator - Blomster I Vandkande - 31149 - 3-i-1 - 420 Dele i 184 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for LEGO ® Creator - Blomster I Vandkande - 31149 - 3-i-1 - 420 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for LEGO ® Creator - Blomster I Vandkande - 31149 - 3-i-1 - 420 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026173 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026174 kr5 kr (3%)
23. apr. 2026179 kr5 kr (3%)
21. apr. 2026174 kr8 kr (5%)
17. apr. 2026166 kr8 kr (5%)
16. apr. 2026174 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026175 kr11 kr (7%)
28. mar. 2026164 kr8 kr (5%)
23. mar. 2026172 kr4 kr (2%)
22. mar. 2026168 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret