Gå til hovedindhold

LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Pandafamilie 31165 - 3-i-1 - 626 Dele

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017822402
Pris fra 225 krtil 399 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 174 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 223 kr 1. jun.

Sammenlign priser på LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Pandafamilie 31165 - 3-i-1 - 626 Dele og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 225 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Creator 31165 Vilde dyr: Pandafamilie
225 kr
Til butik
LEGO Creator 31165 Vilde dyr: Pandafamilie billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Creator 3-in-1
Farve: 1
Artikel nr.: 31165
EAN: 5702017822402
Varenr.: 21802800
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Creator 31165 Vilde dyr: Pandafamilie
228 kr
Til butik
LEGO Creator 31165 Vilde dyr: Pandafamilie billede

Produktinformation

Føl kærligheden i 3 legesyge dyrefamilier i deres naturlige omgivelser. Se den supersøde panda og dens unge, der gumler på bambusskud i junglen. Få flere hyggelige scener ved at ombygge den til en yndefuld spækhugger og dens unge, der svømmer i havet, eller en pingvin og dens baby, der vralter gennem et iskoldt landskab. Hvad vil du bygge? Du vælger selv med det her seje 3-i-1-sæt. Udspil dyrelivseventyr med 3 forskellige dyrescener Legetøjet med de 2 pandaer, de 2 spækhuggerfigurer og de 2 pingviner har alle bevægelige kropsdele Hver af de 3 modeller kan udstilles, når legen er slut 3-i-1-legetøjet er perfekt som fødselsdagsgave eller julegave til børn Find intuitive 3D-byggevejledninger i LEGO® Builder appen 8+, 626 dele, 262mm x 282mm x 76mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 31165
EAN: 5702017822402
Varenr.: 3302926
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Creator vilde dyr: pandafamilie 31165
259 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO LEGO Skaber - Vilde dyr: Panda-familien (31165)
297 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 31165 Creator 3-in-1 Wild Animals: Panda Family - GEEKD.dk
319 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Pandafamilie 31165 - 3-i-1 - 626 Dele
349,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
31165 LEGO Creator Vilde dyr: Pandafamilie
349,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Creator 3-i-1 31165 Panda-familie byggesæt (8+)
379 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Creator 3-i-1 31165 Panda-familie byggesæt (8+)
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Pandafamilie 31165 - 3-i-1 - 626 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Pandafamilie 31165 - 3-i-1 - 626 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK225 kr264 krKøb
2Proshop DK228 kr267 krKøb
3Komplett DK259 kr259 krKøb
4Teknikproffset DK297 kr356 krKøb
5Geekd319 kr319 krKøb
6Kids-world.dk349,95 kr349,95 krKøb
7Legekæden349,95 kr349,95 krKøb
8Boligcenter DK379 kr379 krKøb
9Vivas DK399 kr478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Pandafamilie 31165 - 3-i-1 - 626 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Pandafamilie 31165 - 3-i-1 - 626 Dele i 99 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 225 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Pandafamilie 31165 - 3-i-1 - 626 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LEGO ® Creator - Vilde Dyr: Pandafamilie 31165 - 3-i-1 - 626 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026225 kr2 kr (1%)
1. jun. 2026223 kr2 kr (1%)
30. maj 2026225 kr2 kr (1%)
10. mar. 2026223 kr54 kr (32%)
24. feb. 2026169 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret