Gå til hovedindhold

LEGO ® City - Skiftespor 60238 - 8 Dele

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702016364675
Pris fra 107 krtil 189,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 82,95 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 105 kr 21. maj

Sammenlign priser på LEGO ® City - Skiftespor 60238 - 8 Dele og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60238 Skiftespor
107 kr
Til butik
LEGO City 60238 Skiftespor billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO City
Farve: 1
Artikel nr.: 60238
EAN: 5702016364675
Varenr.: 4596292
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60238 Skiftespor
107 kr
Til butik
LEGO City 60238 Skiftespor billede

Produktinformation

Udvid dit skinnenet med LEGO® City 60238 Skiftespor! Sæt kurverne og skiftesporene sammen med dine eksisterende sæt, få passagerer eller last ombord, og drag ud på endnu en spændende rejse omkring LEGO City! 5-12, 8 elements, 191mm x 354mm x 59mm

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 60238
EAN: 5702016364675
Varenr.: 2674939
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO City points - 60238 - GEEKD.dk
159 kr
Til butik
LEGO City points - 60238 - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO City Switch Tracks 60238 Opbyg dit skinnenet med LEGO City sættet 60238 Skiftespor, så transport af gods eller passagerer bliver endnu mere spændende. Dette sæt består af 4 buede skinner, et højrevendt skiftespor og et venstrevendt skiftespor, og det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702016364675
Varenr.: 51623578042704
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® City - Skiftespor 60238 - 8 Dele
168,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO City Trains: Skiftespor - 8 dele
189,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® City - Skiftespor 60238 - 8 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® City - Skiftespor 60238 - 8 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK107 kr146 krKøb
2Proshop DK107 kr146 krKøb
3Geekd159 kr159 krKøb
4Kids-world.dk168,95 kr168,95 krKøb
5Legebyen DK189,95 kr228,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® City - Skiftespor 60238 - 8 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® City - Skiftespor 60238 - 8 Dele i 176 dage. Laveste pris i perioden er 105 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 127 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for LEGO ® City - Skiftespor 60238 - 8 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for LEGO ® City - Skiftespor 60238 - 8 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026107 kr2 kr (2%)
21. maj 2026105 kr3 kr (3%)
13. maj 2026108 kr2 kr (2%)
17. mar. 2026110 kr1 kr (1%)
10. mar. 2026109 kr1 kr (1%)
25. feb. 2026110 kr8 kr (7%)
20. feb. 2026118 kr7 kr (6%)
19. feb. 2026125 kr15 kr (14%)
17. feb. 2026110 kr2 kr (2%)
16. feb. 2026112 kr10 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret