Gå til hovedindhold

LEGO ® City - Røveri Mod Polititoget 60508 - 1313 Dele

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702018056974
Pris fra 1.147 krtil 2.259 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.112 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.125 kr 26. apr.

Sammenlign priser på LEGO ® City - Røveri Mod Polititoget 60508 - 1313 Dele og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1147 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60508 Røveri mod polititoget
1.147 kr
Til butik
LEGO City 60508 Røveri mod polititoget billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO City
Farve: 1
Artikel nr.: 60508
EAN: 5702018056974
Varenr.: 25203096
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60508 Røveri mod polititoget
1.168 kr
Til butik
LEGO City 60508 Røveri mod polititoget billede

Produktinformation

Alle ombord på et actionfyldt eventyr med LEGO® City sættet Røveri mod polititoget! Byens politi transporterer en tilfangetaget forbryder, hans flugt-rallybil og et stjålet pengeskab på polititoget. Men forbryderne har andre planer og har modificeret en helikopter med en enorm gribeklo for at gennemføre historiens mest dristige røveri. Lykkes det dem, eller vil LEGO City politiet redde dagen? Motoriseret legetøjstog med helikopter, rallybil, togbane og 6 minifigurer Børn kan bruge helikopterkloen til at stjæle ting fra polititoget Styr lokomotivet med fjernbetjeningen eller en smartenhed med Powered Up-appen Toggaver til drenge, piger og børn, der elsker politilegetøj og modelkøretøjer Gør det sjovt og intuitivt at bygge med LEGO® Builder appen 7+, 1313 elementer, 378 mm × 555 mm × 103 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 60508
EAN: 5702018056974
Varenr.: 3404293
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
60508 LEGO City Røveri mod polititoget
1.299,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO City 60508 Polititog-røveri - togsæt til 7+
-2%1.409 kr
Før 1.439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO City 60508 Polititog-røveri - togsæt til 7+
-2%1.429 kr
Før 1.459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO LEGO City – Polititog-kup (60508)
1.451 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® City - Røveri Mod Polititoget 60508 - 1313 Dele
1.499,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO ® City - Polititog-røveri - GEEKD.dk
2.259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® City - Røveri Mod Polititoget 60508 - 1313 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® City - Røveri Mod Polititoget 60508 - 1313 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.147 kr1.147 krKøb
2Proshop DK1.168 kr1.168 krKøb
3Legekæden1.299,95 kr1.299,95 krKøb
4Boligcenter DK1.409 kr1.409 krKøb
5Vivas DK1.429 kr1.508 krKøb
6Teknikproffset DK1.451 kr1.510 krKøb
7Kids-world.dk1.499,95 kr1.499,95 krKøb
8Geekd2.259 kr2.259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® City - Røveri Mod Polititoget 60508 - 1313 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® City - Røveri Mod Polititoget 60508 - 1313 Dele i 181 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 1.599,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.217 kr.

Den nuværende pris på 1.147 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LEGO ® City - Røveri Mod Polititoget 60508 - 1313 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LEGO ® City - Røveri Mod Polititoget 60508 - 1313 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.147 kr78 kr (6%)
29. apr. 20261.225 kr100 kr (9%)
26. apr. 20261.125 kr100 kr (8%)
21. apr. 20261.225 kr100 kr (9%)
20. apr. 20261.125 kr22 kr (2%)
19. apr. 20261.147 kr78 kr (6%)
14. apr. 20261.225 kr24 kr (2%)
13. apr. 20261.249 kr24 kr (2%)
18. mar. 20261.225 kr78 kr (7%)
14. mar. 20261.147 kr78 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret