Gå til hovedindhold

LEGO ® Technic - Hotrod Bil 30735 - 83 Dele

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702018070512
Pris fra 21 krtil 69 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (70% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® Technic - Hotrod Bil 30735 - 83 Dele og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 30735 Hotrod-bil
21 kr
Til butik
LEGO City 30735 Hotrod-bil billede

Produktinformation

Forkæl en bilfan med en LEGO® Technic Hotrod-bil. Den har bevægelige stempler, kraftige dæk og et sejt farveskema inspireret af ikoniske hotrod-biler. 7+, 83 elements, 180mm x 170mm x 30mm

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 30735
EAN: 5702018070512
Varenr.: 3404160
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Recruitment Bags 30735 Hotrod-bil
25,8 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Technic - Hotrod Bil 30735 - 83 Dele
29,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
30735 LEGO Technic Hotrod-bil
29,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Technic Hot Rod Car - GEEKD.dk
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Technic - Hotrod Bil 30735 - 83 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Technic - Hotrod Bil 30735 - 83 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK21 kr60 krKøb
2CS MEGASTORE DK25,8 kr64,8 krKøb
3Kids-world.dk29,95 kr29,95 krKøb
4Legekæden29,95 kr29,95 krKøb
5Geekd69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Technic - Hotrod Bil 30735 - 83 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Technic - Hotrod Bil 30735 - 83 Dele i 181 dage. Laveste pris i perioden er 21 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 29,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 21 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for LEGO ® Technic - Hotrod Bil 30735 - 83 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for LEGO ® Technic - Hotrod Bil 30735 - 83 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202621 kr3 kr (13%)
21. maj 202624 kr5 kr (17%)
6. maj 202629 kr5,04 kr (21%)
2. maj 202623,96 kr5,04 kr (17%)
17. apr. 202629 kr
14. apr. 202629,95 kr
9. apr. 202629 kr1 kr (4%)
27. jan. 202628 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret