Gå til hovedindhold

LEGO 42210 Technic 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R(R34) - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017816333
Pris fra 842 krtil 1.295 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 453 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 811 kr 20. maj

Sammenlign priser på LEGO 42210 Technic 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R(R34) - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 842 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Technic 42210 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R (R34)-bil
842 kr
Til butik
LEGO Technic 42210 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R (R34)-bil billede

Produktinformation

Skift gear og jagt drømme i Fast & Furious-stil med LEGO® Technic sættet 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R (R34)-bil, et sæt til voksne. Saml autentiske detaljer såsom styring, affjedring for og bag og 6-cylindret motor. Juster spoileren, og prøv derefter den første LEGO Technic drifting-funktion nogensinde, som hæver bilen, så du kan genskabe imponerende manøvrer fra dine yndlings-racerscener. Detaljer såsom styring, affjedring, en justerbar spoiler og 3 NOS-flasker Drifting-funktionen hæver bilen, så du kan lave sjove manøvrer Saml detaljer på bilen, såsom den 6-cylindrede motor med bevægelige stempler En kreativ gave til voksne, der nyder fordybende projekter og modelbiler LEGO® Builder appen indeholder en digital version af byggevejledningen 18+, 1410 elements, 282mm x 456mm x 118mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 42210
EAN: 5702017816333
Varenr.: 3340271
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Technic 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R (R34)-bil 42210
842 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 42210 Technic 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R(R34) - GEEKD.dk
958 kr
Til butik
LEGO 42210 Technic 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R(R34) - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO Furious Nissan Skyline GT-R (R34) Træd sømmet i bund med et inspirerende bilmodelsæt til fans af Fast & Furious-filmene. LEGO ® Technic byggesættet 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R (R34)-bil (42210) til voksne er spækket med sjove detaljer, der i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017816333
Varenr.: 51623503036752
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
42210 LEGO Technic 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R (R34)-bil
959,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Technic - 2 Fast 2 Furious Nissan Sky... 42210 - 1410 Dele
1.049,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Technic - 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R (R34) Car (42210)
1.061 kr
Til butik
Gå til Klodshelten
TrustScore 4.5 ud af 54,4
LEGO 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R (R34)-bil (42210)
1.295 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 42210 Technic 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R(R34) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 42210 Technic 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R(R34) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK842 kr881 krKøb
2Komplett DK842 kr842 krKøb
3Geekd958 kr958 krKøb
4Legekæden959,95 kr959,95 krKøb
5Kids-world.dk1.049,95 kr1.049,95 krKøb
6Teknikproffset DK1.061 kr1.120 krKøb
7Klodshelten1.295 kr1.295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 42210 Technic 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R(R34) - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 42210 Technic 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R(R34) - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 960 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 868 kr.

Den nuværende pris på 842 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for LEGO 42210 Technic 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R(R34) - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for LEGO 42210 Technic 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R(R34) - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026842 kr18 kr (2%)
30. maj 2026824 kr134 kr (14%)
28. maj 2026958 kr1,95 kr (0%)
27. maj 2026959,95 kr142,95 kr (17%)
25. maj 2026817 kr141 kr (15%)
23. maj 2026958 kr2 kr (0%)
22. maj 2026960 kr2 kr (0%)
21. maj 2026958 kr147 kr (18%)
20. maj 2026811 kr1 kr (0%)
18. maj 2026812 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret