Gå til hovedindhold

LEGO Technic - Lamborghini Revuelto Super Sports Car - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017816371
Pris fra 1.049 krtil 1.680 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 631 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 799 kr 11. apr.

Sammenlign priser på LEGO Technic - Lamborghini Revuelto Super Sports Car - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1049 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Technic 42214 Lamborghini Revuelto-supersportsvogn
1.049 kr
Til butik
LEGO Technic 42214 Lamborghini Revuelto-supersportsvogn billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Technic
Farve: 1
Artikel nr.: 42214
EAN: 5702017816371
Varenr.: 24411824
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Technic 42214 Lamborghini Revuelto-supersportsvogn
1.049 kr
Til butik
LEGO Technic 42214 Lamborghini Revuelto-supersportsvogn billede

Produktinformation

Gør drømmen til virkelighed! Lamborghini Revuelto kombinerer kraft og præcision i en bil, der ikke ligner nogen anden. Nu kan du bygge din egen modelversion med LEGO® Technic sættet Lamborghini Revuelto-supersportsvogn. Tjek lygterne med de seje selvlysende dele, og mærk farten, når du bruger LEGO Technic CONTROL+-appen til at afprøve, hvad din Revuelto kan. En fjernstyret bil, der styres med LEGO® Technic CONTROL+-appen Styr frem og tilbage, og tjek de selvlysende elementer i lygterne Indeholder et genopladeligt legetøjsbatteri (kabel medfølger ikke) som strømkilde til LEGO® bilen Gaveidé til børn, der elsker sæt med modelbiler og fjernstyret legetøj Find intuitive 3D-byggevejledninger i LEGO® Builder appen 10+, 1135 dele, 262mm x 382mm x 118mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 42214
EAN: 5702017816371
Varenr.: 3340379
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Technic Lamborghini Revuelto supersportsbilen 42214
1.129 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
42214 LEGO Technic Lamborghini Revuelto-supersportsvogn
1.149,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Technic Lamborghini Revuelto (42214) byggesæt 10+
-10%1.229 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Technic Lamborghini Revuelto (42214) byggesæt 10+
-10%1.249 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Technic - Lamborghini Revuelto Super Sports Car - GEEKD.dk
1.263 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Technic - Lamborghini Revuelto 42214 - 1135 Dele
1.269,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Technic - Lamborghini Revuelto Super Sports Car (42214)
1.680 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Technic - Lamborghini Revuelto Super Sports Car - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Technic - Lamborghini Revuelto Super Sports Car - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.049 kr1.049 krKøb
2Proshop DK1.049 kr1.049 krKøb
3Komplett DK1.129 kr1.129 krKøb
4Legekæden1.149,95 kr1.149,95 krKøb
5Boligcenter DK1.229 kr1.229 krKøb
6Vivas DK1.249 kr1.328 krKøb
7Geekd1.263 kr1.263 krKøb
8Kids-world.dk1.269,95 kr1.269,95 krKøb
9Teknikproffset DK1.680 kr1.739 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Technic - Lamborghini Revuelto Super Sports Car - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO Technic - Lamborghini Revuelto Super Sports Car - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.068 kr.

Den nuværende pris på 1.049 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for LEGO Technic - Lamborghini Revuelto Super Sports Car - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for LEGO Technic - Lamborghini Revuelto Super Sports Car - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.049 kr100 kr (9%)
21. maj 20261.149 kr131 kr (13%)
12. maj 20261.018 kr131 kr (11%)
5. maj 20261.149 kr100 kr (10%)
29. apr. 20261.049 kr36 kr (3%)
18. apr. 20261.085 kr286 kr (36%)
11. apr. 2026799 kr224 kr (22%)
5. apr. 20261.023 kr1 kr (0%)
1. apr. 20261.024 kr25 kr (2%)
28. mar. 20261.049 kr17 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret