Gå til hovedindhold

LEGO ® Technic - Kawasaki Ninja H2R-Motorcykel 42170 - 643 Dele

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017583556
Pris fra 457 krtil 660 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 203 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 452 kr 14. mar.

Sammenlign priser på LEGO ® Technic - Kawasaki Ninja H2R-Motorcykel 42170 - 643 Dele og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 457 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Technic 42170 Kawasaki Ninja H2R-motorcykel
457 kr
Til butik
LEGO Technic 42170 Kawasaki Ninja H2R-motorcykel billede

Produktinformation

Lær en af de hurtigste produktionsmotorcykler i verden at kende, når du bygger en LEGO Technic Kawasaki Ninja H2R-motorcykel. Den utroligt detaljerede skalamodel i størrelsesforholdet 1:8 omfatter styring, affjedring, en 2-trins gearkasse, en motor med 4 stempler og turbolader. Ha' det sjovt med at genskabe funktionerne i en avanceret motorcykel, og brug derefter støttebenet til at udstille din model med stolthed. Skalamodelsæt af motorcykel i størrelsesforholdet 1:8 med masser af realistiske detaljer Detaljer og funktioner omfatter styring, affjedring, 2-trins gearkasse og motor med 4 stempler Indeholder et specialprintet vindskærmselement og Kawasaki-logoer på brændstoftanken En motorcykel som gave til børn, drenge og piger, der elsker køretøjer og cool legetøj LEGO® Technic sæt med byggemodeller omfatter realistiske bevægelser og mekanismer 10+, 643 elements, 262mm x 382mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 42170
EAN: 5702017583556
Varenr.: 3235650
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Technic - Kawasaki Ninja H2R-Motorcykel 42170 - 643 Dele
548,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Technic Kawasaki Ninja H2R motorcykel 42170
549 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Technic - Kawasaki Ninja H2r Motorcykel - 42170
589,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 42170 Technic Kawasaki Ninja H2R Motorcycle - GEEKD.dk
649 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Technic 42170 - Kawasaki Ninja H2®R
660 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Technic - Kawasaki Ninja H2R-Motorcykel 42170 - 643 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Technic - Kawasaki Ninja H2R-Motorcykel 42170 - 643 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK457 kr496 krKøb
2Kids-world.dk548,95 kr548,95 krKøb
3Komplett DK549 kr549 krKøb
4Gucca.dk589,95 kr589,95 krKøb
5Geekd649 kr649 krKøb
6Teknikproffset DK660 kr709 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Technic - Kawasaki Ninja H2R-Motorcykel 42170 - 643 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Technic - Kawasaki Ninja H2R-Motorcykel 42170 - 643 Dele i 180 dage. Laveste pris i perioden er 452 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 481 kr.

Den nuværende pris på 457 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for LEGO ® Technic - Kawasaki Ninja H2R-Motorcykel 42170 - 643 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for LEGO ® Technic - Kawasaki Ninja H2R-Motorcykel 42170 - 643 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026457 kr28 kr (6%)
5. maj 2026485 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026484 kr22 kr (5%)
28. apr. 2026462 kr10 kr (2%)
27. apr. 2026472 kr19 kr (4%)
25. apr. 2026453 kr31 kr (6%)
19. mar. 2026484 kr7 kr (1%)
18. mar. 2026477 kr20 kr (4%)
17. mar. 2026457 kr5 kr (1%)
14. mar. 2026452 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret