Gå til hovedindhold

LEGO 42201 Technic Deep Sea Explorer Submarine - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017816241
Pris fra 233 krtil 349,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 116,95 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO 42201 Technic Deep Sea Explorer Submarine - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 233 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Technic 42201 Dybhavsforsknings-ubåd
233 kr
Til butik
LEGO Technic 42201 Dybhavsforsknings-ubåd billede

Produktinformation

Klar til udforskning? Med LEGO® Technic legetøjet Dybhavsforsknings-ubåd kan du forestille dig, hvordan det ville være at afdække en verden af mysterier under vandet. Åbn cockpittet for at få adgang til sædet og betjeningselementerne. Drej skruerne, fold armen ud, og brug gribearmen til at løfte den gamle tønde ind i ubåden til videre undersøgelse. Hvad opdager du? Et kreativt byggesæt fyldt med realistiske funktioner, f.eks. roterende skruer Det gennemsigtige cockpit kan åbnes og giver adgang til sædet og betjeningselementerne Omfatter tilbehør i form af en tønde, der kan samles op ved hjælp af ubådens udtrækkelige gribearm En gave til børn, der elsker dybhavsforskning eller videnskabeligt og teknisk legetøj Find intuitive vejledninger i LEGO® Builder appen 9+, 413 elements, 262mm x 282mm x 59mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 42201
EAN: 5702017816241
Varenr.: 3302916
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Technic ubåd for dybhavsforskning 42201
275 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 42201 Technic Deep Sea Explorer Submarine - GEEKD.dk
284 kr
Til butik
LEGO 42201 Technic Deep Sea Explorer Submarine - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO Tiefseeforscher U-Boot Inspirer børn fra 9 år til at udforske oceanernes hemmeligheder med legetøjssættet Dybhavsforsknings-ubåd (42201). Modellen er fyldt med funktioner og detaljer som på rigtige ubåde, bl.a. styretøj, 3 roterende skruer, 3 lufttan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017816241
Varenr.: 51623676969296
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Technic - Ubåd til dybhavsforskning (42201)
303 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Technic - Dybhavsforsknings-Ubåd 42201 - 413 Dele
329,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Technic - Dybhavsforsknings-ubåd - 42201
339,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
42201 LEGO Technic Dybhavsforsknings-ubåd
349,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 42201 Technic Deep Sea Explorer Submarine - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 42201 Technic Deep Sea Explorer Submarine - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK233 kr272 krKøb
2Komplett DK275 kr275 krKøb
3Geekd284 kr284 krKøb
4Teknikproffset DK303 kr362 krKøb
5Kids-world.dk329,95 kr329,95 krKøb
6Gucca.dk339,95 kr339,95 krKøb
7Legekæden349,95 kr349,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 42201 Technic Deep Sea Explorer Submarine - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 42201 Technic Deep Sea Explorer Submarine - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 275 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 233 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for LEGO 42201 Technic Deep Sea Explorer Submarine - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for LEGO 42201 Technic Deep Sea Explorer Submarine - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026233 kr42 kr (15%)
3. dec. 2025275 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret