Gå til hovedindhold

LEGO ® Technic - Ferrari FXX K 42212 - 897 Dele

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017816357
Pris fra 338,5 krtil 595 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 256,5 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 23. maj

Sammenlign priser på LEGO ® Technic - Ferrari FXX K 42212 - 897 Dele og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 338.5 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO® Technic 42212 Ferrari FXX K
338,5 kr
Til butik
LEGO® Technic 42212 Ferrari FXX K billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Technic
Farve: 1
Artikel nr.: 42212
EAN: 5702017816357
Varenr.: 24411822
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Technic 42212 Ferrari FXX K
350 kr
Til butik
LEGO Technic 42212 Ferrari FXX K billede

Produktinformation

Præcision, fart og stil - Ferrari FXX K har det hele. Og nu kan du bygge en modelversion af den højtydende bil. Saml detaljerne, og sæt så bilen på prøve. Åbn motorhjelmen for at se V12-motoren. Afprøv differentialet, og se stemplerne bevæge sig. Åbn så sommerfugledørene, og drøm dig væk på en tur bag rattet i denne imponerende bil. Saml sommerfugledørene, motorhjelmen og motorkappen, der alle kan åbnes Byg V12-motoren med bevægelige stempler, og afprøv differentialet Nyd den ikoniske Ferrari-røde farve En sjov gave til drenge og piger, der elsker modelsæt med biler Hold styr på fremskridt, zoom ind på og drej modellen i 3D med LEGO® Builder appen 10+, 897 elements, 262mm x 382mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 42212
EAN: 5702017816357
Varenr.: 3340381
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Technic Ferrari FXX K 42212
-37%352 kr
Før 562 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Technic - Ferrari FXX K - GEEKD.dk
408 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
42212 LEGO Technic Ferrari FXX K
-15%449,95 kr
Før 529,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bog&idé
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
42212 LEGO Technic Ferrari FXX K
449,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Technic - Ferrari FXX K (42212)
486 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Technic Ferrari FXX K (42212) byggesæt 10+
-2%509 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Technic - Ferrari Fxx K - 42212
519,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Technic Ferrari FXX K (42212) byggesæt 10+
-2%529 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Technic - Ferrari FXX K 42212 - 897 Dele
529,95 kr
Til butik
Gå til Klodshelten
TrustScore 4.5 ud af 54,4
LEGO Ferrari FXX K (42212)
595 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Technic - Ferrari FXX K 42212 - 897 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Technic - Ferrari FXX K 42212 - 897 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK338,5 kr377,5 krKøb
2Proshop DK350 kr389 krKøb
3Komplett DK352 kr352 krKøb
4Geekd408 kr408 krKøb
5Legekæden449,95 kr449,95 krKøb
6Bog&idé449,95 kr449,95 krKøb
7Teknikproffset DK486 kr545 krKøb
8Boligcenter DK509 kr509 krKøb
9Gucca.dk519,95 kr519,95 krKøb
10Vivas DK529 kr608 krKøb
11Kids-world.dk529,95 kr529,95 krKøb
12Klodshelten595 kr595 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Technic - Ferrari FXX K 42212 - 897 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Technic - Ferrari FXX K 42212 - 897 Dele i 183 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 430 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 364 kr.

Den nuværende pris på 338,5 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for LEGO ® Technic - Ferrari FXX K 42212 - 897 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for LEGO ® Technic - Ferrari FXX K 42212 - 897 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026338,5 kr59,5 kr (21%)
23. maj 2026279 kr73 kr (21%)
28. apr. 2026352 kr8 kr (2%)
5. apr. 2026360 kr17 kr (5%)
4. apr. 2026343 kr17 kr (5%)
25. mar. 2026360 kr2 kr (1%)
24. mar. 2026362 kr4 kr (1%)
10. mar. 2026366 kr4 kr (1%)
3. mar. 2026362 kr19 kr (6%)
28. feb. 2026343 kr23 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret