Gå til hovedindhold

LEDVANCE LED PAR16 6,1w/830 - Varm hvid, (575 lumen) 36 °, GU10, ikke dæmpbar (=80w)

LedvanceLED-pærerEAN: 4099854457227
Pris fra 31,08 krtil 175 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 143,92 kr (82% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 12. maj

Sammenlign priser på LEDVANCE LED PAR16 6,1w/830 - Varm hvid, (575 lumen) 36 °, GU10, ikke dæmpbar (=80w) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31.08 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LEDVANCE LED PAR16 36° 575lm 6,1W/830 (80W) GU10
31,08 kr
Til butik
LEDVANCE LED PAR16 36° 575lm 6,1W/830 (80W) GU10 billede

Produktinformation

LED-reflektorlyskilder PAR16 med stiftsokkel. Produktegenskaber: LED-alternativ til 230V halogenlyskilder. Høj farveensartethed: 6 SDCM. Ikke dæmpbar. Lyskilde i glas. Ra: 80. Produktfordele: Hurtig, enkel og sikker udskiftning uden ny omfortrådning. Des...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
EAN: 4099854457227
Varenr.: 15840311509327
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LEDVANCE LED PAR16 6,1w/830 - Varm hvid, (575 lumen) 36 °, GU10, ikke dæmpbar (=80w)
32 kr
Til butik
LEDVANCE LED PAR16 6,1w/830 - Varm hvid, (575 lumen) 36 °, GU10, ikke dæmpbar (=80w) billede

Produktinformation

Ledvance PAR16 6,1W 830 GU10 – 575 lm, 36 °, ikke dæmpbar Denne Ledvance LED PAR16 GU10 er en energieffektiv LED-spot, der leverer hele 575 lumen ved kun 6,1W forbrug. Den erstatter en traditionel 80W halogenpære direkte og giver et varmt hvidt lys

Produktspecifikationer

Kategori: GU10 LED-Pære
EAN: 4099854457227
Varenr.: 3522077
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 3000K, 6,1W
38 kr
Til butik
Ledvance GU10 spotpære, 3000K, 6,1W billede

Produktinformation

Spotpære med naturligt varmt lys til alle hjemmets rum Leder du efter en spotpære, der både er nem at skifte og giver et behageligt lys i hverdagen? Ledvance LED spotpæren med GU10-fatning er skabt til dig, der ønsker en driftssikker løsning til både køkk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: LED pærer
Farve: clear
Størrelse: 54 mm x 50 mm
EAN: 4099854457227
Varenr.: 5657064203
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 3000K, 6,1W
39 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 3000K, 6,1W
42 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 3000K, 6,1W
45 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram LED PAR16 P LED pære 7 kWh E 575lumen 3000K Varm hvid
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE LED PAR16 6,1w/830 - Varm hvid, (575 lumen) 36 °, GU10, ikke dæmpbar (=80w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE LED PAR16 6,1w/830 - Varm hvid, (575 lumen) 36 °, GU10, ikke dæmpbar (=80w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN31,08 kr31,08 krKøb
2Elvvs.dk32 kr32 krKøb
3LampeGuru.dk38 kr38 krKøb
4BilligVVS DK39 kr39 krKøb
5LavprisVVS42 kr42 krKøb
6Greenline45 kr45 krKøb
7CompuMail DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDVANCE LED PAR16 6,1w/830 - Varm hvid, (575 lumen) 36 °, GU10, ikke dæmpbar (=80w)

PriceData har fulgt prisen på LEDVANCE LED PAR16 6,1w/830 - Varm hvid, (575 lumen) 36 °, GU10, ikke dæmpbar (=80w) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 31,08 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for LEDVANCE LED PAR16 6,1w/830 - Varm hvid, (575 lumen) 36 °, GU10, ikke dæmpbar (=80w). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for LEDVANCE LED PAR16 6,1w/830 - Varm hvid, (575 lumen) 36 °, GU10, ikke dæmpbar (=80w) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202631,08 kr1,08 kr (4%)
12. maj 202630 kr1,08 kr (3%)
11. maj 202631,08 kr1,08 kr (4%)
3. maj 202630 kr1,08 kr (3%)
21. mar. 202631,08 kr
20. mar. 202632 kr
17. mar. 202631,08 kr
16. mar. 202632 kr
4. mar. 202631,08 kr
3. mar. 202632 kr4 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret