Gå til hovedindhold

Ledvance Osram LED PAR168036 P 6.1W 840 GU10 LED-Reflektorlampen PAR16

LedvanceLED-pærerEAN: 4099854457241
Pris fra 31 krtil 148 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (79% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 26 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Osram LED PAR168036 P 6.1W 840 GU10 LED-Reflektorlampen PAR16 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 4000K, 6,1W
31 kr
Til butik
Ledvance GU10 spotpære, 4000K, 6,1W billede

Produktinformation

LED spotpære GU10 nem udskiftning og klart lys Her får du en GU10 LED spotpære, der gør det let at skifte fra halogen til LED uden bøvl. Pæren leverer et klart, neutralt hvidt lys på 4000K og giver dig 575 lumen svarende til en klassisk 80W halogenpære,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: neutral white (4000K)
Størrelse: length: 54 mm; diameter: 50 mm
EAN: 4099854457241
Varenr.: 5657064216
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PAR16 80 6,1W 840 GU10
31,08 kr
Til butik
PAR16 80 6,1W 840 GU10 billede

Produktinformation

LED-reflektorlyskilder PAR16 med stiftsokkel. Produktegenskaber: LED-alternativ til 230V halogenlyskilder. Høj farveensartethed: 6 SDCM. Ikke dæmpbar. Lyskilde i glas. Ra: 80. Produktfordele: Hurtig, enkel og sikker udskiftning uden ny omfortrådning. Des...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
EAN: 4099854457241
Varenr.: 15840336183631
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 4000K, 6,1W
37 kr
Til butik
Ledvance GU10 spotpære, 4000K, 6,1W billede

Produktinformation

LED spotpære med klart, neutralt lys til alle rum Drømmer du om et hjem, hvor lyset altid er behageligt og funktionelt? Med denne LED spotpære fra Ledvance får du en pålidelig lyskilde, der nemt kan erstatte dine gamle halogenpærer. Den leverer et klart,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: neutral white (4000K)
Størrelse: length: 54 mm; diameter: 50 mm
EAN: 4099854457241
Varenr.: 5657064216
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 4000K, 6,1W
41 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 4000K, 6,1W
43 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram LED PAR168036 P 6.1W 840 GU10 LED-Reflektorlampen PAR16
148 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram LED PAR168036 P 6.1W 840 GU10 LED-Reflektorlampen PAR16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram LED PAR168036 P 6.1W 840 GU10 LED-Reflektorlampen PAR16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl31 kr31 krKøb
2EL-GROSSISTEN31,08 kr31,08 krKøb
3Greenline37 kr37 krKøb
4LampeGuru.dk41 kr41 krKøb
5BilligVVS DK43 kr43 krKøb
6CompuMail DK148 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram LED PAR168036 P 6.1W 840 GU10 LED-Reflektorlampen PAR16

PriceData har fulgt prisen på Osram LED PAR168036 P 6.1W 840 GU10 LED-Reflektorlampen PAR16 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 21 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Osram LED PAR168036 P 6.1W 840 GU10 LED-Reflektorlampen PAR16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Osram LED PAR168036 P 6.1W 840 GU10 LED-Reflektorlampen PAR16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202631 kr
30. maj 202631,08 kr
12. maj 202631 kr
11. maj 202631,08 kr
3. maj 202631 kr4 kr (11%)
24. apr. 202635 kr4 kr (10%)
23. apr. 202639 kr4 kr (11%)
3. apr. 202635 kr2 kr (6%)
25. mar. 202633 kr5 kr (18%)
14. mar. 202628 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret