Gå til hovedindhold

Ledvance Osram LED PAR168036 6.1W 827 GU10 P LED-Reflektorlampen PAR16

LedvanceLED-pærerEAN: 4099854457203
Pris fra 27 krtil 175 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 148 kr (85% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Osram LED PAR168036 6.1W 827 GU10 P LED-Reflektorlampen PAR16 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 2700K, 6,1W
27 kr
Til butik
Ledvance GU10 spotpære, 2700K, 6,1W billede

Produktinformation

LED spotpære GU10 nem udskiftning og kraftigt lys Her får du en LED spotpære med GU10-fatning, der passer direkte i dine eksisterende spots. Pæren bruger kun 6,1 watt, men lyser som en 80 watt halogenpære. Det gør den til et oplagt valg, hvis du vil spar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: warm white
Størrelse: Ø50 x L54 mm
EAN: 4099854457203
Varenr.: 5657064193
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 2700K, 6,1W
31 kr
Til butik
Ledvance GU10 spotpære, 2700K, 6,1W billede

Produktinformation

Spotpære med varm glød og lang levetid - Ledvance LED GU10 Drømmer du om en hyggelig belysning, der både passer til din hverdag og holder i mange år? Med denne Ledvance LED GU10 spotpære får du et varmt, behageligt lys, der skaber stemning i både stue,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: LED pærer
Farve: warm white
Størrelse: Ø50 x L54 mm
EAN: 4099854457203
Varenr.: 5657064193
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PAR16 80 6,1W 827 GU10
31,08 kr
Til butik
PAR16 80 6,1W 827 GU10 billede

Produktinformation

LED-reflektorlyskilder PAR16 med stiftsokkel. Produktegenskaber: LED-alternativ til 230V halogenlyskilder. Høj farveensartethed: 6 SDCM. Ikke dæmpbar. Lyskilde i glas. Ra: 80. Produktfordele: Hurtig, enkel og sikker udskiftning uden ny omfortrådning. Des...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
EAN: 4099854457203
Varenr.: 15840282083663
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 2700K, 6,1W
33 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 2700K, 6,1W
37 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram LED PAR168036 6.1W 827 GU10 P LED-Reflektorlampen PAR16
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram LED PAR168036 6.1W 827 GU10 P LED-Reflektorlampen PAR16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram LED PAR168036 6.1W 827 GU10 P LED-Reflektorlampen PAR16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl27 kr27 krKøb
2LampeGuru.dk31 kr31 krKøb
3EL-GROSSISTEN31,08 kr31,08 krKøb
4BilligVVS DK33 kr33 krKøb
5Greenline37 kr37 krKøb
6CompuMail DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram LED PAR168036 6.1W 827 GU10 P LED-Reflektorlampen PAR16

PriceData har fulgt prisen på Osram LED PAR168036 6.1W 827 GU10 P LED-Reflektorlampen PAR16 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 31,08 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Osram LED PAR168036 6.1W 827 GU10 P LED-Reflektorlampen PAR16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Osram LED PAR168036 6.1W 827 GU10 P LED-Reflektorlampen PAR16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202627 kr4 kr (13%)
30. maj 202631 kr4 kr (15%)
12. maj 202627 kr4,08 kr (13%)
11. maj 202631,08 kr4,08 kr (15%)
3. maj 202627 kr3 kr (10%)
24. apr. 202630 kr1,08 kr (3%)
23. apr. 202631,08 kr1,08 kr (4%)
10. mar. 202630 kr1 kr (3%)
8. mar. 202629 kr1 kr (3%)
7. mar. 202630 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret