Gå til hovedindhold

Ledningsfri støvsuger Xiaomi G20 Max - 180 AW sugekraft, op til 60 min

XiaomiVand- og støvsugereEAN: 6941812791967
Pris fra 1.614 krtil 2.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 405 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.596 kr 24. maj

Sammenlign priser på Ledningsfri støvsuger Xiaomi G20 Max - 180 AW sugekraft, op til 60 min og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1614 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Støvsuger G20 Max 180 Aw Sugeeffekt
1.614 kr
Til butik
Xiaomi Støvsuger G20 Max 180 Aw Sugeeffekt billede

Produktinformation

Xiaomi - BHR8828EU - Støvsuger - 180 Aw Sugeeffekt - Op til 60 Minutters Driftstid - Trådløs - Letvægts

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR8828EU
EAN: 6941812791967
Varenr.: 1002375288
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Håndstøvsuger G20 Max EU
-26%1.699 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Xiaomi Håndstøvsuger G20 Max EU billede

Produktinformation

- Op til 180AW formidabel sugekraft - 600 ml støvrum med stor kapacitet - Med en kraftig højhastigheds børsteløs motor - LED high-definition farvedisplay opdaterer om sugeniveau og batteristatus - 3 justerbare sugeniveauer - Integreret LED søgelys - 12-kegle støv-luft separationsteknologi - 5-trins præcist filtreringssystem, overordnet filtreringseffektivitet er 99,9%, effektivt opfanger partikler så små som 0,3μm - Design let at tømme - Kompatibel med 2-i-1 børstemundstykket og kæledyrsbørsten Med Mi Støvsuger G20 Max er rengøring ikke længere en byrde, men en ren fornøjelse, der holder dit hjem rent, komfortabelt og sundt. Den ultimative smarte rengøringsekspert, der giver dig et støvfrit liv!

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Haandstoevsuger
Artikel nr.: BHR8828EU
EAN: 6941812791967
Varenr.: 3333764
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi - Støvsuger - uden pose
1.699 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CLEANER VACUUM STICK G20 MAXEU XIAOMI
1.959 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ledningsfri støvsuger Xiaomi G20 Max - 180 AW sugekraft, op til 60 min
-23%1.999 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ledningsfri støvsuger Xiaomi G20 Max - 180 AW sugekraft, op til 60 min
-23%2.019 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledningsfri støvsuger Xiaomi G20 Max - 180 AW sugekraft, op til 60 min koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledningsfri støvsuger Xiaomi G20 Max - 180 AW sugekraft, op til 60 min koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.614 kr1.614 krKøb
2Proshop DK1.699 kr1.699 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.699 kr1.699 krKøb
4Ultrashop1.959 kr1.959 krKøb
5Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
6Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledningsfri støvsuger Xiaomi G20 Max - 180 AW sugekraft, op til 60 min

PriceData har fulgt prisen på Ledningsfri støvsuger Xiaomi G20 Max - 180 AW sugekraft, op til 60 min i 132 dage. Laveste pris i perioden er 1.596 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.701 kr.

Den nuværende pris på 1.614 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 67 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ledningsfri støvsuger Xiaomi G20 Max - 180 AW sugekraft, op til 60 min. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ledningsfri støvsuger Xiaomi G20 Max - 180 AW sugekraft, op til 60 min de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.614 kr8 kr (0%)
29. maj 20261.622 kr13 kr (1%)
26. maj 20261.609 kr17 kr (1%)
25. maj 20261.626 kr30 kr (2%)
24. maj 20261.596 kr8 kr (0%)
23. maj 20261.604 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.613 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.622 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.631 kr9 kr (1%)
19. maj 20261.640 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret