Gå til hovedindhold

Ledningsfri støvsuger Xiaomi Dreame Z30 - pind/håndholdt 310 W, 0,6 l

XiaomiVand- og støvsugereEAN: 6976233677231
Pris fra 2.999 krtil 4.091 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.092 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.555 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Ledningsfri støvsuger Xiaomi Dreame Z30 - pind/håndholdt 310 W, 0,6 l og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2999 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ledningsfri støvsuger Xiaomi Dreame Z30 - pind/håndholdt 310 W, 0,6 l
-43%2.999 kr
Før 5.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledningsfri støvsuger Xiaomi Dreame Z30 - pind/håndholdt 310 W, 0,6 l billede

Produktinformation

Dreame Z30 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfriXiaomi Dreame-støvsugeren omdefinerer rengøringen i hjemmet med sit design og sin ydeevne. Denne pind/håndholdte støvsuger er perfekt til både hurtig oprydning og dybderengøring med en tørrengøringsmetode, der er effektiv på forskellige overflader. Dens ledningsfrie design, der drives af et 3200 mAh-batteri, giver op til 90 minutters rengøringstid og dækker et imponerende område på 300 m2 på en enkelt opladning. Med en støvkapacitet på 0,6 liter og poseløshed har det aldrig været nemmere at holde dit hjem rent.Effektiv rengøringDreame-støvsugeren har et skaft/håndholdt design, der giver alsidige rengøringsmuligheder, fra gulve til møbler. Med en tør rengøringsmetode og en kraftig maksimal sugeeffekt på 310 W sikrer den grundig rengøring i et arbejdsområde på 300 m2.Avanceret filtreringDenne støvsuger er udstyret med et HEPA H14-filter, som opfanger 99,995 % af støv og allergener, hvilket gør dit hjem sikrere og renere. Det poseløse design og 0,6-liters støvkapacitet gør det nemt at komme af med snavset.Praktisk anvendelighedTrådløs med et 3200 mAh batteri, der giver op til 90 minutters drift, så du kan rengøre store områder uden behov for genopladning. Den fulde opladningstid på kun 4 timer betyder, at den er klar, når du er.Alsidigt tilbehørLeveres med et bredt udvalg af tilbehør, herunder et dyrehårsmundstykke, en minimotoriseret børste og en blød rullebørste, hvilket gør den i stand til at håndtere forskellige rengøringsopgaver og overflader med lethed.Intuitiv betjeningDreame-støvsugeren er brugervenlig med sine trykknapper, så den kan betjenes uden besvær. Uanset om du skifter mellem Eco-tilstand for at spare energi eller håndtere kanter, er kontrollen lige ved hånden.GenereltDriftsområde: 300 m²F...

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Ledningsfri støvsugere
Vægt: 10.31g
EAN: 6976233677231
Varenr.: 1808330
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ledningsfri støvsuger Xiaomi Dreame Z30 - pind/håndholdt 310 W, 0,6 l
-43%3.019 kr
Før 5.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledningsfri støvsuger Xiaomi Dreame Z30 - pind/håndholdt 310 W, 0,6 l billede

Produktinformation

Dreame Z30 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfriXiaomi Dreame-støvsugeren omdefinerer rengøringen i hjemmet med sit design og sin ydeevne. Denne pind/håndholdte støvsuger er perfekt til både hurtig oprydning og dybderengøring med en tørrengøringsmetode, der er effektiv på forskellige overflader. Dens ledningsfrie design, der drives af et 3200 mAh-batteri, giver op til 90 minutters rengøringstid og dækker et imponerende område på 300 m2 på en enkelt opladning. Med en støvkapacitet på 0,6 liter og poseløshed har det aldrig været nemmere at holde dit hjem rent.Effektiv rengøringDreame-støvsugeren har et skaft/håndholdt design, der giver alsidige rengøringsmuligheder, fra gulve til møbler. Med en tør rengøringsmetode og en kraftig maksimal sugeeffekt på 310 W sikrer den grundig rengøring i et arbejdsområde på 300 m2.Avanceret filtreringDenne støvsuger er udstyret med et HEPA H14-filter, som opfanger 99,995 % af støv og allergener, hvilket gør dit hjem sikrere og renere. Det poseløse design og 0,6-liters støvkapacitet gør det nemt at komme af med snavset.Praktisk anvendelighedTrådløs med et 3200 mAh batteri, der giver op til 90 minutters drift, så du kan rengøre store områder uden behov for genopladning. Den fulde opladningstid på kun 4 timer betyder, at den er klar, når du er.Alsidigt tilbehørLeveres med et bredt udvalg af tilbehør, herunder et dyrehårsmundstykke, en minimotoriseret børste og en blød rullebørste, hvilket gør den i stand til at håndtere forskellige rengøringsopgaver og overflader med lethed.Intuitiv betjeningDreame-støvsugeren er brugervenlig med sine trykknapper, så den kan betjenes uden besvær. Uanset om du skifter mellem Eco-tilstand for at spare energi eller håndtere kanter, er kontrollen lige ved hånden.GenereltDriftsområde: 300 m²Filterklasse: HEPA H14Filtertype: HEPALedningsfri: JaMaksimal sugestrøm (Luft-watt): 310Produkttype: StøvsugerRengøringsmetode: TørRensertype: Pind/håndholdtSærlige egenskaber: Vaskbart filterkantrengøringØko-tilstandCelesTect-lysStøvkapacitet: 0.6 literStøvopsamling: Uden poseStøvsugertype: Generel brugIndstilliinger, styringerog indikatorerKontrolelementer: TrykknapDiverseInkluderet tilbehør: Multioverflade-børstekombinationsværktøjdyrehårsdyseblød støvebørsteblød rullerbørstemini motoriseret børsteroterende støvbørsteKraftBatterikapacitet: 3200 mAhDriftsautonomi: 90 min.Fuld opladningstid: 4 timerStrømtype: Genopladelige batterierMål og vægtVægt: 2.2 kgProducentgarantiGaranti: 3 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Ledningsfri støvsugere
Vægt: 10.31g
EAN: 6976233677231
Varenr.: 1808330
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame Z30 Ledningsfri Støvsuger
3.262 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dreame Z30 Støvsuger 310W 0.6liter
3.263 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dreame Z30 Støvsuger 310W 0.6liter
3.349 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Dreame Z30 trådløs støvsuger (sort)
3.769 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dreame Stangstøvsuger Z30
3.799 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame 2-i-1 Støvsuger Z30
4.090 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xiaomi Dreame Z30 Støvsuger Pind/håndholdt 310W 0.6liter
4.091 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledningsfri støvsuger Xiaomi Dreame Z30 - pind/håndholdt 310 W, 0,6 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledningsfri støvsuger Xiaomi Dreame Z30 - pind/håndholdt 310 W, 0,6 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
2Vivas DK3.019 kr3.069 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.262 kr3.262 krKøb
4CompuMail DK3.263 kr3.263 krKøb
5Ultrashop3.349 kr3.349 krKøb
6Komplett DK3.769 kr3.769 krKøb
7Av-Cables DK3.799 kr3.799 krKøb
8Proshop DK4.090 kr4.090 krKøb
9Teknikproffset DK4.091 kr4.170 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledningsfri støvsuger Xiaomi Dreame Z30 - pind/håndholdt 310 W, 0,6 l

PriceData har fulgt prisen på Ledningsfri støvsuger Xiaomi Dreame Z30 - pind/håndholdt 310 W, 0,6 l i 110 dage. Laveste pris i perioden er 2.555 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 3.286 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.750 kr.

Den nuværende pris på 2.999 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 66 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ledningsfri støvsuger Xiaomi Dreame Z30 - pind/håndholdt 310 W, 0,6 l. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ledningsfri støvsuger Xiaomi Dreame Z30 - pind/håndholdt 310 W, 0,6 l de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.999 kr275 kr (8%)
30. maj 20263.274 kr1 kr (0%)
29. maj 20263.275 kr11 kr (0%)
28. maj 20263.286 kr609 kr (23%)
25. maj 20262.677 kr589,26 kr (18%)
24. maj 20263.266,26 kr356,26 kr (12%)
23. maj 20262.910 kr11 kr (0%)
22. maj 20262.921 kr1 kr (0%)
21. maj 20262.922 kr44 kr (2%)
18. maj 20262.878 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret