Gå til hovedindhold

Bosch Group Ledningsfri støvsuger Bosch Unlimited Serie 6 BBS611MAT - måneskinsblå, 0,3 l

Bosch GroupVand- og støvsugereEAN: 4242005267903
Pris fra 1.479 krtil 1.949 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 470 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.473 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Ledningsfri støvsuger Bosch Unlimited Serie 6 BBS611MAT - måneskinsblå, 0,3 l og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1479 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Unlimited Serie | 6 BBS611MAT Støvsuger 0.3liter Måneskinsblå
1.479 kr
Til butik
Bosch Unlimited Serie | 6 BBS611MAT Støvsuger 0.3liter Måneskinsblå billede

Produktinformation

Bosch Unlimited Serie | 6 BBS611MAT - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - måneskinsblå

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: BBS611MAT
EAN: 4242005267903
Varenr.: 998732284
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ledningsfri støvsuger Bosch Unlimited Serie 6 BBS611MAT - måneskinsblå, 0,3 l
-5%1.799 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledningsfri støvsuger Bosch Unlimited Serie 6 BBS611MAT - måneskinsblå, 0,3 l billede

Produktinformation

Bosch Unlimited Serie | 6 BBS611MAT - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - måneskinsblåGenereltFarve: MåneskinsblåFiltertype: Hygiejne luft filter, PureAirLedningsfri: JaProdukttype: StøvsugerRengøringsmetode: TørRensertype: Pind/håndholdtSærlige egenskaber: Justerbart sugStøvkapacitet: 0.3 literStøvopsamling: Uden poseStøvsugertype: Generel brugIndstilliinger, styringerog indikatorerStyring på håndtaget: JaDiverseInkluderet tilbehør: Vægmonterbar opladningsbaseOverensstemmelsesstandarder: VDEEurasianMoroccoUkraineKraftBatteri: LitiumionBatterikapacitet: 2.5 AhBatterispænding: 18 VDriftsautonomi: 30 min.Fuld opladningstid: 4 timerHovedspænding: 50/60 HzStiktype: EuroStrømtype: Genopladelige batterierMål og vægtBredde: 20 cmDybde: 26.5 cmHøjde: 122 cmVægt: 2.3 kgMål & vægt (forsendelse)Vægt (forsendelse): 4.4 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Ledningsfri støvsugere
Vægt: 4.4g
EAN: 4242005267903
Varenr.: 1811811
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ledningsfri støvsuger Bosch Unlimited Serie 6 BBS611MAT - måneskinsblå, 0,3 l
-5%1.819 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledningsfri støvsuger Bosch Unlimited Serie 6 BBS611MAT - måneskinsblå, 0,3 l billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Ledningsfri støvsugere
Vægt: 4.4g
EAN: 4242005267903
Varenr.: 1811811
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Unlimited Series 6 BBS611MAT
1.849 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Skaftdammsugare, Unlimited, Blå BBS611MAT
-24%1.896 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Unlimited Serie | 6 BBS611MAT Støvsuger 0.3liter Måneskinsblå
1.949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledningsfri støvsuger Bosch Unlimited Serie 6 BBS611MAT - måneskinsblå, 0,3 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledningsfri støvsuger Bosch Unlimited Serie 6 BBS611MAT - måneskinsblå, 0,3 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.479 kr1.479 krKøb
2Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
3Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
4Proshop DK1.849 kr1.849 krKøb
5Teknikproffset DK1.896 kr1.945 krKøb
6Ultrashop1.949 kr1.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledningsfri støvsuger Bosch Unlimited Serie 6 BBS611MAT - måneskinsblå, 0,3 l

PriceData har fulgt prisen på Ledningsfri støvsuger Bosch Unlimited Serie 6 BBS611MAT - måneskinsblå, 0,3 l i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.473 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 1.819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.575 kr.

Den nuværende pris på 1.479 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Ledningsfri støvsuger Bosch Unlimited Serie 6 BBS611MAT - måneskinsblå, 0,3 l. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Ledningsfri støvsuger Bosch Unlimited Serie 6 BBS611MAT - måneskinsblå, 0,3 l de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.479 kr111 kr (7%)
2. jun. 20261.590 kr19 kr (1%)
27. maj 20261.571 kr13 kr (1%)
26. maj 20261.558 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.559 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.567 kr4 kr (0%)
22. maj 20261.563 kr22 kr (1%)
21. maj 20261.541 kr38 kr (2%)
20. maj 20261.579 kr38 kr (2%)
19. maj 20261.541 kr50 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret