Gå til hovedindhold

Bosch GAS 18V-12 MC Professional industristøvsuger 12 l - tør/våd, ledningsfri

BOSCHEAN: 4059952552682
Pris fra 3.659 krtil 5.635 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.976 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.657 kr 13. maj

Sammenlign priser på Bosch GAS 18V-12 MC Professional industristøvsuger 12 l - tør/våd, ledningsfri og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3659 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GAS 18V-12 MC Professional 18V Støvsuger Beholder 12L Intet batteri
3.659 kr
Til butik
Bosch GAS 18V-12 MC Professional 18V Støvsuger Beholder 12L Intet batteri billede

Produktinformation

Bosch GAS 18V-12 MC Professional - Støvsuger - Støvklasse: M - 18V - 12 L tankvolume OBS: Uden batteri

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019K2000
EAN: 4059952552682
Varenr.: 1001843257
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch STØVSUGER GAS 18V-12 MC SOLO
3.687 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch GAS 18V-12 MC Professional industristøvsuger 12 l - tør/våd, ledningsfri
-11%4.099 kr
Før 4.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch GAS 18V-12 MC Professional industristøvsuger 12 l - tør/våd, ledningsfri billede

Produktinformation

Effektiv industristøvsuger til tør- og vådsugningBosch GAS 18V-12 MC Professional er en kompakt og ledningsfri industristøvsuger til professionel brug. Den kombinerer tør- og vådfunktion i én maskine med 12 l støvbeholder og 6 l opsamling af væske. Den cylinderformede konstruktion, fem drejehjul og fleksibel slange giver høj manøvredygtighed - ideel på byggepladsen og i værkstedet.Ydelse og filtreringMed 18 V batteridrift leverer støvsugeren et undertryk på 170 mbar og et luftflow på 30 l/s. S-klasse filter og filtrerende adskillelse hjælper med effektiv opsamling i støvklasse M-miljøer. Den er skabt til professionelle opgaver, hvor mobilitet, hurtig opsætning og pålidelig ydeevne er afgørende.Type: CylinderstøvsugerRengøring: Tør og vådStøvbeholder: 12 lVæskeopsamling: 6 lStrømforsyning: 18 V batteriUndertryk: 170 mbarLuftflow: 30 l/sFilter: S-klasseStøvklasse: MSlangediameter: 2,8 cmHjul: 5 drejehjulMål (H × B × D): 47 × 45 × 35,5 cmVægt: 7 kgFarve: BlåLedningsfri: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Industristøvsugere
Vægt: 3.83g
EAN: 4059952552682
Varenr.: 2089849
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch GAS 18V-12 MC Professional industristøvsuger 12 l - tør/våd, ledningsfri
-11%4.119 kr
Før 4.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GAS 18V-12 MC Professional 18V Støvsuger Beholder 12L Intet batteri
4.659 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkustøvsuger Gas 18V-12 Mc Solo - 06019K2000
5.635 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GAS 18V-12 MC Professional industristøvsuger 12 l - tør/våd, ledningsfri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GAS 18V-12 MC Professional industristøvsuger 12 l - tør/våd, ledningsfri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.659 kr3.659 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.687 kr3.687 krKøb
3Boligcenter DK4.099 kr4.099 krKøb
4Vivas DK4.119 kr4.198 krKøb
5Ultrashop4.659 kr4.659 krKøb
6Homeshop DK5.635 kr5.635 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GAS 18V-12 MC Professional industristøvsuger 12 l - tør/våd, ledningsfri

PriceData har fulgt prisen på Bosch GAS 18V-12 MC Professional industristøvsuger 12 l - tør/våd, ledningsfri i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.971 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 3.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.663 kr.

Den nuværende pris på 3.659 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Bosch GAS 18V-12 MC Professional industristøvsuger 12 l - tør/våd, ledningsfri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Bosch GAS 18V-12 MC Professional industristøvsuger 12 l - tør/våd, ledningsfri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20263.659 kr3 kr (0%)
17. maj 20263.662 kr4 kr (0%)
15. maj 20263.658 kr1 kr (0%)
13. maj 20263.657 kr5 kr (0%)
7. maj 20263.662 kr2 kr (0%)
1. maj 20263.664 kr4 kr (0%)
30. apr. 20263.668 kr4 kr (0%)
28. apr. 20263.672 kr13 kr (0%)
26. apr. 20263.659 kr1 kr (0%)
24. apr. 20263.660 kr48 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret