Gå til hovedindhold

Bosch Readyy'y Serie | 2 BBHF216 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - natteblå

BoschVand- og støvsugereEAN: 4242005183272
Pris fra 749 krtil 1.709 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 960 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 725 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Bosch Readyy'y Serie | 2 BBHF216 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - natteblå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 749 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Stangstøvsuger Readyy'y Serie 2 BBHF216
-23%749 kr
Før 977 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch Stangstøvsuger Readyy'y Serie 2 BBHF216 billede

Produktinformation

Støvsuger, pind/håndholdt (2-i-1), uden pose, ledningsfri, To hastighedstrin, Passer til alle gulvbelægninger, ekstremt bevægeligt mundstykke, Solid fritstående funktion for nem placering, Komfort: Nem at anvende, EasyClean System, Drifttid: optil 36 minuter, Indikator for opladning af batteri, natteblå Den trådløse støvsuger kan kompakt passe i enhver niche eller hjørne takket være sit slanke design. Det kan også sættes til side alene, hvilket er en fordel, når du holder en kort pause fra støvsugning, eller når du oplader apparatet.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Haandstoevsuger
Artikel nr.: BBHF216
EAN: 4242005183272
Varenr.: 3113909
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Serie 2 BBHF216 stav støvsuger & elektrisk kost 2-i-1 stangstøvsuger Batteri Dry Poseløs Blå
919 kr
Til butik
Bosch Serie 2 BBHF216 stav støvsuger & elektrisk kost 2-i-1 stangstøvsuger Batteri Dry Poseløs Blå billede

Produktinformation

Bosch Serie 2 BBHF216 - 2-i-1 Stangstøvsuger Oplev den alsidige Bosch Serie 2 BBHF216, en kraftfuld 2-i-1 stangstøvsuger, der kombinerer funktionaliteten af en elektrisk kost og en støvsuger i ét kompakt design. Med dens letvægtige opbygning og batteridre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Støvsugning
EAN: 4242005183272
Varenr.: 92058
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Støvsuger ledningsfri Bosch Serie 2 BBHF216 - blå, posefri
969 kr
Til butik
Støvsuger ledningsfri Bosch Serie 2 BBHF216 - blå, posefri billede

Produktinformation

Fordele ved ledningsfri støvsugerGør den daglige rengøring nem med Bosch Serie 2 BBHF216. Den posefri, ledningsfri hånd- og skaftstøvsuger giver fri bevægelighed og er ideel til hurtige oprydninger i køkkenet, på hårde gulve og tæpper. Den lette konstruktion på 2,5 kg og den praktiske 2-i-1 løsning gør det nemt at skifte mellem gulvrengøring og håndholdt brug.Smart og enkel rengøringStøvsugeren har cyclonisk støvseparation og elektronisk effektkontrol med variabel styrke, så du kan tilpasse suget til opgaven. Den vaskbare filterløsning holder vedligeholdelsen enkel, og lodret opbevaring sparer plads. LED-indikator viser opladning.Farve: BlåStøvbeholder: PosefriKapacitet: 0,4 lRengøring: Tør, hårde gulve, bare gulve, tæpperStrømkilde: BatteriBatteriteknologi: Lithium-IonBatterispænding: 14,4 VDriftstid: 36 minOpladningstid: 5 tVariabel effekt: Ja (elektronisk)Dirt separation: CycloniskMedfølgende børster: UniversalbørsteHøjde × Bredde × Dybde: 116 cm × 26,5 cm × 16,5 cmVægt: 2,5 kgVaskbart filter: JaOpbevaring: Lodret...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Støvsugere
Vægt: 4.81g
EAN: 4242005183272
Varenr.: 1907624
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Readyy'y Serie | 2 BBHF216 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - natteblå
973 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Readyy'y Serie | 2 BBHF216 Støvsuger Natteblå
980 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Støvsuger ledningsfri Bosch Serie 2 BBHF216 - blå, posefri
989 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Ledningsfri stangstøvsuger 2in1 16v blå (BBHF216)
1.224 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ledningsfri 2-i-1 støvsuger – Let, lang driftstid
1.709 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Readyy'y Serie | 2 BBHF216 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - natteblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Readyy'y Serie | 2 BBHF216 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - natteblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK749 kr788 krKøb
2Ultrashop919 kr919 krKøb
3Boligcenter DK969 kr969 krKøb
4CS MEGASTORE DK973 kr1.012 krKøb
5CompuMail DK980 kr980 krKøb
6Vivas DK989 kr1.068 krKøb
7Teknikproffset DK1.224 kr1.283 krKøb
8Estore DK1.709 kr1.709 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Readyy'y Serie | 2 BBHF216 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - natteblå

PriceData har fulgt prisen på Bosch Readyy'y Serie | 2 BBHF216 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - natteblå i 184 dage. Laveste pris i perioden er 725 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 913 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 833 kr.

Den nuværende pris på 749 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Bosch Readyy'y Serie | 2 BBHF216 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - natteblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Bosch Readyy'y Serie | 2 BBHF216 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - natteblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026749 kr104 kr (12%)
22. maj 2026853 kr3 kr (0%)
21. maj 2026850 kr18 kr (2%)
20. maj 2026832 kr3 kr (0%)
19. maj 2026835 kr4 kr (0%)
18. maj 2026839 kr7 kr (1%)
17. maj 2026846 kr6 kr (1%)
16. maj 2026852 kr1 kr (0%)
9. maj 2026853 kr6 kr (1%)
8. maj 2026859 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret