Gå til hovedindhold

LC Power LC-M27-QHD-180 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz

LC PowerComputerskærmeEAN: 4262443280104
Pris fra 1.924 krtil 1.984 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.623 kr 14. apr.

Sammenlign priser på LC Power LC-M27-QHD-180 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1924 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power LC-M27-QHD-180 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz
1.924 kr
Til butik
LC Power LC-M27-QHD-180 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz billede

Produktinformation

LC Power LC-M27-QHD-180 - LCD-skærm - gaming - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC-M27-QHD-180
EAN: 4262443280104
Varenr.: 1001828745
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" LC Power LC-M27-QHD-180 - 2560x1440 - 180Hz - IPS
1.984 kr
Til butik
27" LC Power LC-M27-QHD-180 - 2560x1440 - 180Hz - IPS billede

Produktinformation

LC Power LC-M27-QHD-180 er designet til gaming og produktivitet med 180Hz opdateringshastighed og 1 ms svartid. Skærmstørrelse: 27 tommer Opløsning: 2560x1440 Opdateringshastighed: 180 Hz Paneltype: IPS Lysstyrke: 300 cd/m² Tilslutninger: 2x HDMI, 2x DisplayPort Særlige funktioner: AMD Adaptive-Sync, anti-refleks, lavt blåt lys, justerbar tilt, drejning, højdeDenne skærm giver flydende bevægelse med 1 ms svartid og levende farver med 99% sRGB samt 93% DCI-P3, egnet til langvarig brug uden øjenbelastning.

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LC-M27-QHD-180
EAN: 4262443280104
Varenr.: 3341085

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-M27-QHD-180 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-M27-QHD-180 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.924 kr1.924 krKøb
2Proshop DK1.984 kr1.984 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power LC-M27-QHD-180 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz

PriceData har fulgt prisen på LC Power LC-M27-QHD-180 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.622 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.924 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.634 kr.

Den nuværende pris på 1.924 kr er 18% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for LC Power LC-M27-QHD-180 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for LC Power LC-M27-QHD-180 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.924 kr292 kr (18%)
2. jun. 20261.632 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.633 kr4 kr (0%)
28. maj 20261.629 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.630 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.628 kr5 kr (0%)
18. maj 20261.633 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.634 kr4 kr (0%)
7. maj 20261.630 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.629 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret