Gå til hovedindhold

NO NAME LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16,5 cm (6.5") Cover Karamel

NO NAMEEAN: 4895206945059
Pris fra 289 krtil 449 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 207 kr 3. maj

Sammenlign priser på LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16,5 cm (6.5") Cover Karamel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16,5 cm (6.5") Cover Karamel
289 kr
Til butik
LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16,5 cm (6.5") Cover Karamel billede

Produktinformation

LAUT HUEX WAVE. Etui-type: Cover, Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: iPhone 17 Air, Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 16,5 cm (6.5"), Overfladefarvning: Monokromatisk, Produktfarve: Karamel

Produktspecifikationer

Mærke: Laut
Artikel nr.: L_IP25C_HW_GD
EAN: 4895206945059
Varenr.: 1003633717
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HUEX WAVE cover til iPhone 6,5" - Caramel Gold, MagSafe
429 kr
Til butik
HUEX WAVE cover til iPhone 6,5" - Caramel Gold, MagSafe billede

Produktinformation

Elegant mobilcover med MagSafeGiv din iPhone et stilrent løft med HUEX WAVE i farven Caramel Gold. Det slanke cover beskytter din telefon i hverdagen og bevarer et eksklusivt udtryk med den varme karameltone. Takket være MagSafe-kompatibilitet klikker tilbehør og opladere nemt på bagsiden, så du får en gnidningsfri oplevelse.Designet til beskyttelse og brugervenlighedCoveret er fremstillet i en kombination af polycarbonat og TPU for en god balance mellem fasthed og fleksibilitet. Det er stødsikkert op til 3 m og har ridsefast overflade, så din telefon ser flot ud længere. HUEX WAVE understøtter trådløs opladning og passer til Apple-telefoner med 6,5" skærm.Type: CoverKompatibilitet: Apple (maks. skærmstørrelse 16,5 cm / 6,5")Materiale: Polycarbonat (PC) og termoplastisk polyurethan (TPU)Farve: Caramel GoldOverflade: MonokromFaldsikring: Op til 3 mBeskyttelse: Stødsikker og ridsefastMagSafe-kompatibel: JaTrådløs opladning: UnderstøttesIndbygget batteri: NejAntal i pakken: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 1.58g
EAN: 4895206945059
Varenr.: 2155357
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HUEX WAVE cover til iPhone 6,5" - Caramel Gold, MagSafe
449 kr
Til butik
HUEX WAVE cover til iPhone 6,5" - Caramel Gold, MagSafe billede

Produktinformation

Elegant mobilcover med MagSafeGiv din iPhone et stilrent løft med HUEX WAVE i farven Caramel Gold. Det slanke cover beskytter din telefon i hverdagen og bevarer et eksklusivt udtryk med den varme karameltone. Takket være MagSafe-kompatibilitet klikker tilbehør og opladere nemt på bagsiden, så du får en gnidningsfri oplevelse.Designet til beskyttelse og brugervenlighedCoveret er fremstillet i en kombination af polycarbonat og TPU for en god balance mellem fasthed og fleksibilitet. Det er stødsikkert op til 3 m og har ridsefast overflade, så din telefon ser flot ud længere. HUEX WAVE understøtter trådløs opladning og passer til Apple-telefoner med 6,5" skærm.Type: CoverKompatibilitet: Apple (maks. skærmstørrelse 16,5 cm / 6,5")Materiale: Polycarbonat (PC) og termoplastisk polyurethan (TPU)Farve: Caramel GoldOverflade: MonokromFaldsikring: Op til 3 mBeskyttelse: Stødsikker og ridsefastMagSafe-kompatibel: JaTrådløs opladning: UnderstøttesIndbygget batteri: NejAntal i pakken: 1 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 1.58g
EAN: 4895206945059
Varenr.: 2155357

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16,5 cm (6.5") Cover Karamel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16,5 cm (6.5") Cover Karamel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK289 kr289 krKøb
2Boligcenter DK429 kr429 krKøb
3Vivas DK449 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16,5 cm (6.5") Cover Karamel

PriceData har fulgt prisen på LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16,5 cm (6.5") Cover Karamel i 102 dage. Laveste pris i perioden er 207 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16,5 cm (6.5") Cover Karamel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16,5 cm (6.5") Cover Karamel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026289 kr82 kr (40%)
3. maj 2026207 kr82 kr (28%)
8. mar. 2026289 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026288 kr80 kr (38%)
21. feb. 2026208 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret