Gå til hovedindhold

NO NAME LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Turkisfarve, Mintfarve

NO NAMEEAN: 4895206943635
Pris fra 289 krtil 449 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 207 kr 3. maj

Sammenlign priser på LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Turkisfarve, Mintfarve og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Turkisfarve, Mintfarve
289 kr
Til butik
LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Turkisfarve, Mintfarve billede

Produktinformation

LAUT HUEX WAVE. Etui-type: Cover, Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: iPhone 17, Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 16 cm (6.3"), Overfladefarvning: Monokromatisk, Produktfarve: Turkisfarve, Mintfarve

Produktspecifikationer

Mærke: Laut
Artikel nr.: L_IP25A_HW_MT
EAN: 4895206943635
Varenr.: 1003633688
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MagSafe-cover til iPhone - HUEX Wave, Aqua Mint (6,3")
429 kr
Til butik
MagSafe-cover til iPhone - HUEX Wave, Aqua Mint (6,3") billede

Produktinformation

Stilrent MagSafe-cover til iPhoneGiv din telefon et friskt look med HUEX Wave i Aqua Mint. Det slanke cover kombinerer en blød bølge-gradient i grønne og blå nuancer med praktisk hverdagssikring. Det er designet som et klassisk cover, der beskytter kanter og bagside, så din mobil holdes pæn i længere tid.Praktiske fordele i hverdagenCoveret understøtter MagSafe og trådløs opladning, så du kan klikke magnettilbehør på og lade uden at tage coveret af. Konstruktionen i polycarbonat og TPU giver en hård yderside og fleksible kanter, der hjælper mod ridser og stød. Det er testet til fald op til 3 m og passer til telefoner med maks. skærmstørrelse 16 cm (6,3").Type: CoverFarve: Aquamarine og mint (Aqua Mint)Materiale: Polycarbonat (PC) og termoplastisk polyuretan (TPU)Maks. skærmstørrelse: 16 cm (6,3")Faldsikring: Op til 3 mKompatibilitet: AppleMagSafe-kompatibel: JaTrådløs opladning: JaOverflade: EnsfarvetBeskyttelse: Fald- og ridsebeskyttelseAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 1.58g
EAN: 4895206943635
Varenr.: 2155447
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MagSafe-cover til iPhone - HUEX Wave, Aqua Mint (6,3")
449 kr
Til butik
MagSafe-cover til iPhone - HUEX Wave, Aqua Mint (6,3") billede

Produktinformation

Stilrent MagSafe-cover til iPhoneGiv din telefon et friskt look med HUEX Wave i Aqua Mint. Det slanke cover kombinerer en blød bølge-gradient i grønne og blå nuancer med praktisk hverdagssikring. Det er designet som et klassisk cover, der beskytter kanter og bagside, så din mobil holdes pæn i længere tid.Praktiske fordele i hverdagenCoveret understøtter MagSafe og trådløs opladning, så du kan klikke magnettilbehør på og lade uden at tage coveret af. Konstruktionen i polycarbonat og TPU giver en hård yderside og fleksible kanter, der hjælper mod ridser og stød. Det er testet til fald op til 3 m og passer til telefoner med maks. skærmstørrelse 16 cm (6,3").Type: CoverFarve: Aquamarine og mint (Aqua Mint)Materiale: Polycarbonat (PC) og termoplastisk polyuretan (TPU)Maks. skærmstørrelse: 16 cm (6,3")Faldsikring: Op til 3 mKompatibilitet: AppleMagSafe-kompatibel: JaTrådløs opladning: JaOverflade: EnsfarvetBeskyttelse: Fald- og ridsebeskyttelseAntal pr. pakke: 1 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 1.58g
EAN: 4895206943635
Varenr.: 2155447

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Turkisfarve, Mintfarve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Turkisfarve, Mintfarve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK289 kr289 krKøb
2Boligcenter DK429 kr429 krKøb
3Vivas DK449 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Turkisfarve, Mintfarve

PriceData har fulgt prisen på LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Turkisfarve, Mintfarve i 103 dage. Laveste pris i perioden er 207 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Turkisfarve, Mintfarve. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Turkisfarve, Mintfarve de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026289 kr82 kr (40%)
3. maj 2026207 kr82 kr (28%)
8. mar. 2026289 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026288 kr80 kr (38%)
21. feb. 2026208 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret