Gå til hovedindhold

NO NAME LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Brun

NO NAMEEAN: 4895206943666
Pris fra 289 krtil 449 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 207 kr 3. maj

Sammenlign priser på LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Brun og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Brun
289 kr
Til butik
LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Brun billede

Produktinformation

LAUT HUEX WAVE. Etui-type: Cover, Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: iPhone 17, Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 16 cm (6.3"), Overfladefarvning: Mønster, Produktfarve: Brun

Produktspecifikationer

Mærke: Laut
Artikel nr.: L_IP25A_HW_BR
EAN: 4895206943666
Varenr.: 1003633686
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LAUT HUEX WAVE cover til iPhone - Coffee Brown, 6,3"
429 kr
Til butik
LAUT HUEX WAVE cover til iPhone - Coffee Brown, 6,3" billede

Produktinformation

Stilfuldt iPhone-cover med stærk beskyttelseGiv din telefon et markant look med LAUT HUEX WAVE i farven Coffee Brown. Det slanke cover kombinerer et særpræget bølgemønster med robust hverdagsbeskyttelse. Materialerne PC og TPU arbejder sammen om at absorbere stød og holde telefonen sikker mod ridser.Designet til trådløs hverdagCoveret er MagSafe-kompatibelt og understøtter trådløs opladning, så du kan klikke tilbehør på og oplade uden at tage coveret af. Det er testet stødsikkert op til 3 m og passer til Apple-telefoner med en skærm på op til 16 cm (6,3"). Den bronzefarvede overflade med mønster giver et elegant, tidløst udtryk.Produkttype: CoverFarvenavn: Coffee BrownProduktfarve: Bronze, mønstretMaks. skærmstørrelse: 16 cm (6,3")Kompatibilitet: AppleMateriale: Polycarbonat (PC) og termoplastisk polyurethan (TPU)MagSafe-kompatibel: JaTrådløs opladning: JaBeskyttelse: Stødsikkert op til 3 m, ridsefastAntal i pakken: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 1.58g
EAN: 4895206943666
Varenr.: 2155395
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LAUT HUEX WAVE cover til iPhone - Coffee Brown, 6,3"
449 kr
Til butik
LAUT HUEX WAVE cover til iPhone - Coffee Brown, 6,3" billede

Produktinformation

Stilfuldt iPhone-cover med stærk beskyttelseGiv din telefon et markant look med LAUT HUEX WAVE i farven Coffee Brown. Det slanke cover kombinerer et særpræget bølgemønster med robust hverdagsbeskyttelse. Materialerne PC og TPU arbejder sammen om at absorbere stød og holde telefonen sikker mod ridser.Designet til trådløs hverdagCoveret er MagSafe-kompatibelt og understøtter trådløs opladning, så du kan klikke tilbehør på og oplade uden at tage coveret af. Det er testet stødsikkert op til 3 m og passer til Apple-telefoner med en skærm på op til 16 cm (6,3"). Den bronzefarvede overflade med mønster giver et elegant, tidløst udtryk.Produkttype: CoverFarvenavn: Coffee BrownProduktfarve: Bronze, mønstretMaks. skærmstørrelse: 16 cm (6,3")Kompatibilitet: AppleMateriale: Polycarbonat (PC) og termoplastisk polyurethan (TPU)MagSafe-kompatibel: JaTrådløs opladning: JaBeskyttelse: Stødsikkert op til 3 m, ridsefastAntal i pakken: 1 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 1.58g
EAN: 4895206943666
Varenr.: 2155395

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Brun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Brun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK289 kr289 krKøb
2Boligcenter DK429 kr429 krKøb
3Vivas DK449 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Brun

PriceData har fulgt prisen på LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Brun i 102 dage. Laveste pris i perioden er 207 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Brun. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Brun de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026289 kr82 kr (40%)
3. maj 2026207 kr82 kr (28%)
8. mar. 2026289 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026288 kr80 kr (38%)
21. feb. 2026208 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret