Gå til hovedindhold

NO NAME LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Karamel

NO NAMEEAN: 4895206944359
Pris fra 289 krtil 449 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 207 kr 3. maj

Sammenlign priser på LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Karamel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Karamel
289 kr
Til butik
LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Karamel billede

Produktinformation

LAUT HUEX WAVE. Etui-type: Cover, Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: iPhone 17 Pro, Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 16 cm (6.3"), Overfladefarvning: Monokromatisk, Produktfarve: Karamel

Produktspecifikationer

Mærke: Laut
Artikel nr.: L_IP25B_HW_GD
EAN: 4895206944359
Varenr.: 1003633702
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HUEX WAVE cover til iPhone - 6,3" MagSafe, Caramel Gold
429 kr
Til butik
HUEX WAVE cover til iPhone - 6,3" MagSafe, Caramel Gold billede

Produktinformation

Stilrent iPhone-cover med MagSafeGiv din telefon et elegant look med HUEX WAVE cover i Caramel Gold. Coveret kombinerer en klar, ensfarvet overflade med diskrete bølgekanter for et moderne udtryk. Det er designet til daglig brug og beskytter mod ridser og tab på op til 3 m, så du trygt kan have mobilen med overalt.MagSafe-kompatibilitet og trådløs opladningCoveret er fuldt MagSafe-kompatibelt og understøtter trådløs opladning, så du kan klikke magnetiske opladere og tilbehør på - uden at tage coveret af. Den præcise pasform er lavet til Apple-telefoner med maks. 6,3" skærm.Holdbart materiale til hverdagenKombinationen af polycarbonat (PC) og TPU giver en robust bagside og fleksible kanter for ekstra stødabsorption. Overfladen er ridsefast, så farven holder sig flot længere - perfekt til dig, der vil have et slankt mobilcover, der beskytter uden at fylde.Type: CoverFarve: Caramel GoldMateriale: Polycarbonat (PC) og termoplastisk polyuretan (TPU)Beskyttelse: Tab op til 3 m, ridsefastMaks. skærmstørrelse: 16 cm (6,3")Brand-kompatibilitet: AppleMagSafe-kompatibel: JaTrådløs opladning: JaAntal i pakken: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 1.58g
EAN: 4895206944359
Varenr.: 2155435
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HUEX WAVE cover til iPhone - 6,3" MagSafe, Caramel Gold
449 kr
Til butik
HUEX WAVE cover til iPhone - 6,3" MagSafe, Caramel Gold billede

Produktinformation

Stilrent iPhone-cover med MagSafeGiv din telefon et elegant look med HUEX WAVE cover i Caramel Gold. Coveret kombinerer en klar, ensfarvet overflade med diskrete bølgekanter for et moderne udtryk. Det er designet til daglig brug og beskytter mod ridser og tab på op til 3 m, så du trygt kan have mobilen med overalt.MagSafe-kompatibilitet og trådløs opladningCoveret er fuldt MagSafe-kompatibelt og understøtter trådløs opladning, så du kan klikke magnetiske opladere og tilbehør på - uden at tage coveret af. Den præcise pasform er lavet til Apple-telefoner med maks. 6,3" skærm.Holdbart materiale til hverdagenKombinationen af polycarbonat (PC) og TPU giver en robust bagside og fleksible kanter for ekstra stødabsorption. Overfladen er ridsefast, så farven holder sig flot længere - perfekt til dig, der vil have et slankt mobilcover, der beskytter uden at fylde.Type: CoverFarve: Caramel GoldMateriale: Polycarbonat (PC) og termoplastisk polyuretan (TPU)Beskyttelse: Tab op til 3 m, ridsefastMaks. skærmstørrelse: 16 cm (6,3")Brand-kompatibilitet: AppleMagSafe-kompatibel: JaTrådløs opladning: JaAntal i pakken: 1 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 1.58g
EAN: 4895206944359
Varenr.: 2155435

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Karamel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Karamel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK289 kr289 krKøb
2Boligcenter DK429 kr429 krKøb
3Vivas DK449 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Karamel

PriceData har fulgt prisen på LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Karamel i 102 dage. Laveste pris i perioden er 207 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 265 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Karamel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for LAUT HUEX WAVE mobiltelefon etui 16 cm (6.3") Cover Karamel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026289 kr82 kr (40%)
3. maj 2026207 kr82 kr (28%)
14. mar. 2026289 kr4 kr (1%)
12. mar. 2026285 kr4 kr (1%)
8. mar. 2026289 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026288 kr80 kr (38%)
21. feb. 2026208 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret