Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Lysdæmper, LK FUGA, wiser, multi-wire, push-type, LED, med dækplade, hvid

Pris fra 470,58 krtil 603,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 133,17 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 461,08 kr 7. maj

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Lysdæmper, LK FUGA, wiser, multi-wire, push-type, LED, med dækplade, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 470.58 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lysdæmper, LK FUGA, wiser, multi-wire, push-type, LED, med dækplade, hvid
470,58 kr
Til butik
Lysdæmper, LK FUGA, wiser, multi-wire, push-type, LED, med dækplade, hvid billede

Produktinformation

Lysdæmper, LK FUGA, wiser, multi-wire, push-type, LED, med dækplade, hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 3606487113027
Varenr.: 15898750681423
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser lysdæmper, 1 modul, hvid
490 kr
Til butik
LK Fuga Wiser lysdæmper, 1 modul, hvid billede

Produktinformation

Smart lysdæmper til LED med app-styring og hukommelse Få styr på belysningen med denne hvide lysdæmper fra LK Fuga, der passer perfekt til LED-lys og giver dig mulighed for både manuel og trådløs styring. Lysdæmperen er lavet til dig, der vil have fleksib...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lysstyring & sensorer
Farve: white
EAN: 3606487113027
Varenr.: 1017061303
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Lysdæmper, LK FUGA, wiser, multi-wire, push-type, LED, med dækplade, hvid
500 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser lysdæmper, 1 modul, hvid
529 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser lysdæmper, 1 modul, hvid
539 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga wiser 1m lysdæmper led hvid
603,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Lysdæmper, LK FUGA, wiser, multi-wire, push-type, LED, med dækplade, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Lysdæmper, LK FUGA, wiser, multi-wire, push-type, LED, med dækplade, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN470,58 kr470,58 krKøb
2LavprisEl490 kr490 krKøb
3CS MEGASTORE DK500 kr539 krKøb
4BilligVVS DK529 kr529 krKøb
5Greenline539 kr539 krKøb
6MaintainIt603,75 kr603,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Lysdæmper, LK FUGA, wiser, multi-wire, push-type, LED, med dækplade, hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Lysdæmper, LK FUGA, wiser, multi-wire, push-type, LED, med dækplade, hvid i 130 dage. Laveste pris i perioden er 461,08 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 610 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 494 kr.

Den nuværende pris på 470,58 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Lysdæmper, LK FUGA, wiser, multi-wire, push-type, LED, med dækplade, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Lysdæmper, LK FUGA, wiser, multi-wire, push-type, LED, med dækplade, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026470,58 kr18,42 kr (4%)
23. maj 2026489 kr18,42 kr (4%)
9. maj 2026470,58 kr9,5 kr (2%)
7. maj 2026461,08 kr27,92 kr (6%)
6. maj 2026489 kr27,92 kr (6%)
23. apr. 2026461,08 kr27,92 kr (6%)
22. apr. 2026489 kr27,92 kr (6%)
19. apr. 2026461,08 kr27,92 kr (6%)
18. apr. 2026489 kr27,92 kr (6%)
15. apr. 2026461,08 kr27,92 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret