Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Fuga® Tangent 0,5 modul for jalousiafbryder (sæt) pil op/ned koksgrå, til ny model 16A.

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302159272
Pris fra 22 krtil 61,46 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 39,46 kr (64% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Fuga® Tangent 0,5 modul for jalousiafbryder (sæt) pil op/ned koksgrå, til ny model 16A. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA tangent for jalousiafbryder 16A ½ modul, koksgrå
-50%22 kr
Før 44 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LK FUGA tangent for jalousiafbryder 16A ½ modul, koksgrå billede

Produktinformation

Tangent ½ modul for jalousiafbryder (sæt).

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 540D8004
EAN: 5703302159272
Varenr.: 2765997
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga halvtangent for jalousi afbryder (ny type), 1 modul, koksgrå
42 kr
Til butik
LK Fuga halvtangent for jalousi afbryder (ny type), 1 modul, koksgrå billede

Produktinformation

LK FUGA halvtangent der kan anvendes til udskiftning af gamle tangenter. Vær opmærksom på at denne passer til den nye type afbryder.Se evt overstående billede af bagsiden, for sammenligning af gammel tangent ved udskiftning.Tekniske specifikationerFarve:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: charcoal grey
EAN: 5703302159272
Varenr.: 1017058125
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga halvtangent for jalousi afbryder (ny type), 1 modul, koksgrå
43 kr
Til butik
LK Fuga halvtangent for jalousi afbryder (ny type), 1 modul, koksgrå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: charcoal grey
Størrelse: 1 modul
EAN: 5703302159272
Varenr.: 1017058125
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Tangent Jalousi (Ax) Kg
44 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
44,48 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Halvtangent for jalousi afbryder (ny type), 1M, Koksgrå
45 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Tangent Jalousi M/Pil Op+Ned Kg
46,1 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga tangent for jalousiafbryder, koksgrå
47 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga tangent jalousi m/pil op+ned kg
47,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga tangent jalousi afbryder, ny type 16A - koksgrå
61,46 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga tangent jalousi afbryder, ny type 16A - koksgrå
61,46 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Fuga® Tangent 0,5 modul for jalousiafbryder (sæt) pil op/ned koksgrå, til ny model 16A. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Fuga® Tangent 0,5 modul for jalousiafbryder (sæt) pil op/ned koksgrå, til ny model 16A. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK22 kr61 krKøb
2LavprisEl42 kr42 krKøb
3LavprisVærktøj43 kr43 krKøb
4Elvvs.dk44 kr44 krKøb
5CS MEGASTORE DK44,48 kr83,48 krKøb
6BilligVVS DK45 kr45 krKøb
7Billigelogvvs.dk46,1 kr46,1 krKøb
8Greenline47 kr47 krKøb
9MaintainIt47,5 kr47,5 krKøb
10EL-GROSSISTEN61,46 kr61,46 krKøb
11EL-NETSALG61,46 kr61,46 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Fuga® Tangent 0,5 modul for jalousiafbryder (sæt) pil op/ned koksgrå, til ny model 16A.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Fuga® Tangent 0,5 modul for jalousiafbryder (sæt) pil op/ned koksgrå, til ny model 16A. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 50% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Fuga® Tangent 0,5 modul for jalousiafbryder (sæt) pil op/ned koksgrå, til ny model 16A.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Fuga® Tangent 0,5 modul for jalousiafbryder (sæt) pil op/ned koksgrå, til ny model 16A. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202622 kr20 kr (48%)
12. maj 202642 kr2 kr (5%)
11. maj 202644 kr2 kr (5%)
24. apr. 202642 kr2 kr (5%)
23. apr. 202644 kr2 kr (5%)
21. apr. 202642 kr20 kr (91%)
11. apr. 202622 kr20 kr (48%)
9. apr. 202642 kr1 kr (2%)
29. mar. 202641 kr1 kr (3%)
23. mar. 202640 kr2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret