Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA tangent for afbryder med lampe 16A (ny type) 1 modul, hvid

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302155090
Pris fra 29 krtil 53,6 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 24,6 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK FUGA tangent for afbryder med lampe 16A (ny type) 1 modul, hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Fuga® tangent med lampe hvid.
29 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Fuga® tangent med lampe hvid. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: AAK540D6322
EAN: 5703302155090
Varenr.: 3270112
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA tangent for afbryder med lampe 16A (ny type) 1 modul, hvid
29 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Tangent Afbryder M/Lampe Hv
30 kr
Til butik
Fuga Tangent Afbryder M/Lampe Hv billede

Produktinformation

LK FUGA-rammer, -dåser og underlag er testet sammen med LK FUGA-indsatse. Schneider Electric kan ikke garantere for kvaliteten og overholdelse af gældende standarder, såfremt LK FUGA-produkter anvendes med produkter fra andre fabrikater. Fuga® tangent med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5703302155090
Varenr.: 8014400422210
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Tangent for afbryder med LED lampe - Hvid
31 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga tangent afbryder m/lampe hv
31,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga Tangent afbryder med lampe hvid (ny type)
53,6 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga Tangent afbryder med lampe hvid (ny type)
53,6 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA tangent for afbryder med lampe 16A (ny type) 1 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA tangent for afbryder med lampe 16A (ny type) 1 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK29 kr68 krKøb
2Proshop DK29 kr68 krKøb
3Billigelogvvs.dk30 kr30 krKøb
4Elvvs.dk31 kr31 krKøb
5MaintainIt31,25 kr31,25 krKøb
6EL-GROSSISTEN53,6 kr53,6 krKøb
7EL-NETSALG53,6 kr53,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA tangent for afbryder med lampe 16A (ny type) 1 modul, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA tangent for afbryder med lampe 16A (ny type) 1 modul, hvid i 168 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LK FUGA tangent for afbryder med lampe 16A (ny type) 1 modul, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LK FUGA tangent for afbryder med lampe 16A (ny type) 1 modul, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 202629 kr2 kr (6%)
17. apr. 202631 kr1 kr (3%)
8. apr. 202630 kr1 kr (3%)
2. mar. 202629 kr1 kr (3%)
5. feb. 202630 kr2 kr (6%)
4. feb. 202632 kr2 kr (7%)
9. jan. 202630 kr2 kr (6%)
8. jan. 202632 kr2 kr (7%)
7. jan. 202630 kr2 kr (6%)
6. jan. 202632 kr2 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret