Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt EDB 1 modul, m/jord hvid.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302108317
Pris fra 138 krtil 1.640 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.502 kr (92% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 27. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt EDB 1 modul, m/jord hvid. og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
138 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt EDB 1 modul, m/jord hvid. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Afbrydere & Stikkontakter
Farve: 1
Artikel nr.: 501D6021
EAN: 5703302108317
Varenr.: 1887123
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA stikkontakt EDB 2-pol med jord 1 modul, hvid
138 kr
Til butik
LK FUGA stikkontakt EDB 2-pol med jord 1 modul, hvid billede

Produktinformation

Anvendes til forhindring af tilslutning af uautoriserede brugsgenstande til særskilt edb-net. Stikkontakt for bolig installationer eller lignende. Den primære befæstigelse i dåser og underlag sker via de medleverede klostykker. Den sekundært via skrue for teknisk monteringsramme i front af dåse. Tertiært via skruetårne i bund af dåse. Er egnet til planforsænket montage i dåser for indmuring, indstøbning- og til isætning forfra, dåse til lette skillevægge samt på underlag og panelunderlag.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 501D6021
EAN: 5703302108317
Varenr.: 2766370
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® EDB "Skrå Ben" Stikkontakt m/jord 1,0 modul hvid
139 kr
Til butik
LK FUGA ® EDB "Skrå Ben" Stikkontakt m/jord 1,0 modul hvid billede

Produktinformation

Anvendes til forhindring af tilslutning af uautoriserede brugsgenstande til særskilt edb-net.Beregnet til planforsænket montage i dåser for indmuring, indstøbning- og til isætning forfra, dåse for blankmur, dåse til lette skillevægge samt på underlag og p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA Stikkontakter
EAN: 5703302108317
Varenr.: 13488
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Stikk Edb M/J 2P 1M Hv
145,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga stikk edb m/j 2p 1m hv
151,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga EDB stikkontakt med jord 1 modul 2-pol - hvid
157,23 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga EDB stikkontakt med jord 1 modul 2-pol - hvid
157,23 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
10 stk LK FUGA EDB stikkontakt med jord, 1 modul, hvid
1.550 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga EDB stikkontakt 1 modul, hvid
1.600 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga EDB stikkontakt med jord, 1 modul, hvid
1.640 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt EDB 1 modul, m/jord hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt EDB 1 modul, m/jord hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK138 kr177 krKøb
2Proshop DK138 kr177 krKøb
3Elvvs.dk139 kr139 krKøb
4Billigelogvvs.dk145,75 kr145,75 krKøb
5MaintainIt151,25 kr151,25 krKøb
6EL-GROSSISTEN157,23 kr157,23 krKøb
7EL-NETSALG157,23 kr157,23 krKøb
8LavprisEl1.550 kr1.550 krKøb
9Greenline1.600 kr1.600 krKøb
10BilligVVS DK1.640 kr1.640 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt EDB 1 modul, m/jord hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt EDB 1 modul, m/jord hvid. i 175 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 138 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt EDB 1 modul, m/jord hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt EDB 1 modul, m/jord hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 2026138 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026139 kr3 kr (2%)
30. mar. 2026136 kr2 kr (1%)
27. mar. 2026134 kr3 kr (2%)
24. jan. 2026131 kr2 kr (2%)
25. dec. 2025129 kr2 kr (2%)
24. dec. 2025127 kr3 kr (2%)
20. dec. 2025130 kr3 kr (2%)
17. dec. 2025133 kr5 kr (4%)
16. dec. 2025138 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret