Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Fuga® dæksel for panelunderlag softline 1,5 modul hvid.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302120579
Pris fra 47 krtil 85 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Fuga® dæksel for panelunderlag softline 1,5 modul hvid. og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
47 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Fuga® dæksel for panelunderlag softline 1,5 modul hvid. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 530D6515
EAN: 5703302120579
Varenr.: 1752547
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Softline dæksel til panelunderlag 1½ modul, hvid
47 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK FUGA Softline dæksel for panelunderlag, 1,5 modul, hvid
48 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Softline dæksel for panelunderlag, 1,5 modul, hvid
50 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dæksel for panelunderlag softline 1½ modul hvid
52,18 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Dæksel for panelunderlag softline 1½ modul hvid
52,18 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Afdækning 1,5M Panel Sl Hd
52,27 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Dksel til Softline panelunderlag (reservedel), 1 modul, hvid
53 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline panelunderlag dæksel til 1,5 modul, hvid
53 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Dæksel f/Softline Panelunderlag 1,5 modul, hvid
53 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga afdækning 1,5m panel sl hd
53,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA dæksel panelunderlag Softline 1½ modul i hvid
75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline Dæksel for panelunderlag, 1,5M, Hvid
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Fuga® dæksel for panelunderlag softline 1,5 modul hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Fuga® dæksel for panelunderlag softline 1,5 modul hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
2Proshop DK47 kr86 krKøb
3LavprisEl48 kr48 krKøb
4LavprisVærktøj50 kr50 krKøb
5EL-GROSSISTEN52,18 kr52,18 krKøb
6EL-NETSALG52,18 kr52,18 krKøb
7Billigelogvvs.dk52,27 kr52,27 krKøb
8WATTOO.DK53 kr53 krKøb
9Greenline53 kr53 krKøb
10Elvvs.dk53 kr53 krKøb
11MaintainIt53,75 kr53,75 krKøb
12LavprisVVS75 kr75 krKøb
13BilligVVS DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Fuga® dæksel for panelunderlag softline 1,5 modul hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Fuga® dæksel for panelunderlag softline 1,5 modul hvid. i 175 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 51,89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Fuga® dæksel for panelunderlag softline 1,5 modul hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Fuga® dæksel for panelunderlag softline 1,5 modul hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202647 kr1 kr (2%)
5. maj 202648 kr1 kr (2%)
30. apr. 202647 kr1 kr (2%)
14. apr. 202648 kr3 kr (7%)
7. feb. 202645 kr4 kr (8%)
30. dec. 202549 kr5 kr (11%)
28. dec. 202544 kr5 kr (10%)
27. dec. 202549 kr5 kr (11%)
21. dec. 202544 kr7 kr (14%)
17. dec. 202551 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret