Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA - Dksel til Softline panelunderlag (reservedel), 1 modul, hvid

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302120562
Pris fra 39 krtil 48 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33 kr 1. mar.

Sammenlign priser på LK FUGA - Dksel til Softline panelunderlag (reservedel), 1 modul, hvid og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Fuga® dæksel for panelunderlag softline 1 modul hvid.
39 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Fuga® dæksel for panelunderlag softline 1 modul hvid. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: AAK530D6510
EAN: 5703302120562
Varenr.: 1450106
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK FUGA Softline dæksel for panelunderlag, 1 modul, hvid
40 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Afdækning 1M Panel Soft Hv
41,55 kr
Til butik
Fuga Afdækning 1M Panel Soft Hv billede

Produktinformation

Monteres udvendig i fodliste. Leveres komplet med dæk- og bagplade, integreret afdækning med ramme. Beregnet for montage FUGA indsats. Skruetårn (tilbehør) anvendes ved montering af indsatse uden klostykker. LK FUGA-rammer, -dåser og underlag er testet sa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hardware
EAN: 5703302120562
Varenr.: 8014375682370
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Dæksel f/Softline Panelunderlag 1 modul, hvid
42 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga afdækning 1m panel soft hv
42,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dæksel for panelunderlag softline 1 modul hvid
42,53 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Dæksel for panelunderlag softline 1 modul hvid
42,53 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Dksel til Softline panelunderlag (reservedel), 1 modul, hvid
43,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline dæksel for panelunderlag, 1 modul, hvid
45 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline dæksel for panelunderlag, 1 modul, hvid
47 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA dæksel panelunderlag Softline 1 modul i hvid
48 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Dksel til Softline panelunderlag (reservedel), 1 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Dksel til Softline panelunderlag (reservedel), 1 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK39 kr78 krKøb
2LavprisEl40 kr40 krKøb
3Billigelogvvs.dk41,55 kr41,55 krKøb
4Elvvs.dk42 kr42 krKøb
5MaintainIt42,5 kr42,5 krKøb
6EL-GROSSISTEN42,53 kr42,53 krKøb
7EL-NETSALG42,53 kr42,53 krKøb
8WATTOO.DK43,25 kr43,25 krKøb
9Greenline45 kr45 krKøb
10BilligVVS DK47 kr47 krKøb
11LavprisVVS48 kr48 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA - Dksel til Softline panelunderlag (reservedel), 1 modul, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA - Dksel til Softline panelunderlag (reservedel), 1 modul, hvid i 174 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for LK FUGA - Dksel til Softline panelunderlag (reservedel), 1 modul, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for LK FUGA - Dksel til Softline panelunderlag (reservedel), 1 modul, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202639 kr1 kr (3%)
3. maj 202640 kr1,55 kr (4%)
19. apr. 202641,55 kr1,55 kr (4%)
16. apr. 202640 kr1,55 kr (4%)
15. apr. 202641,55 kr8,55 kr (26%)
1. mar. 202633 kr9 kr (21%)
27. feb. 202642 kr1 kr (2%)
25. feb. 202641 kr
22. feb. 202640,74 kr1,51 kr (4%)
21. feb. 202642,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret