Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Afdækning for komfurudtag 1 modul hvid.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302153751
Pris fra 40 krtil 50,03 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 10,03 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37 kr 29. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Afdækning for komfurudtag 1 modul hvid. og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
40 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Afdækning for komfurudtag 1 modul hvid. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 500D6512
EAN: 5703302153751
Varenr.: 1938485
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA afdækning for komfurudtag 1 modul, hvid
40 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for komfurudtag, 1 modul, hvid
41 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Afdkning til komfurudtag, 1 modul, hvid
41,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for komfurudtag 5 polet, hvid
42 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Afdæk F Komfurudtag 1M Hv
42,23 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for komfurudtag, 1M, Hvid
43 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning til komfurudtag 1 modul i hvid
46 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga komfurudtag dæksel 1m - hvid
50,03 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga komfurudtag dæksel 1m - hvid
50,03 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Afdækning for komfurudtag 1 modul hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Afdækning for komfurudtag 1 modul hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK40 kr79 krKøb
2Proshop DK40 kr79 krKøb
3LavprisEl41 kr41 krKøb
4WATTOO.DK41,25 kr41,25 krKøb
5Greenline42 kr42 krKøb
6Billigelogvvs.dk42,23 kr42,23 krKøb
7BilligVVS DK43 kr43 krKøb
8LavprisVVS46 kr46 krKøb
9EL-GROSSISTEN50,03 kr50,03 krKøb
10EL-NETSALG50,03 kr50,03 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Afdækning for komfurudtag 1 modul hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Afdækning for komfurudtag 1 modul hvid. i 154 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er 11% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Afdækning for komfurudtag 1 modul hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Afdækning for komfurudtag 1 modul hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 202640 kr2 kr (5%)
15. apr. 202638 kr1 kr (3%)
29. mar. 202637 kr5 kr (16%)
2. mar. 202632 kr1 kr (3%)
1. mar. 202633 kr1 kr (3%)
25. feb. 202632 kr5 kr (14%)
13. jan. 202637 kr1 kr (3%)
7. jan. 202636 kr1 kr (3%)
31. dec. 202535 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret