Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul indsats, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden afdækning og konnektor

Lauritz KnudsenVideoProfessionel Actassi kompatibilitetNetværksinstallationer i hjem og erhvervEAN: 5703302156691

LK FUGA Dataudtag til 2x Actassi RJ45 konnektorer, 1,5 modul indsats uden afdækning. Kvalitets netværkskomponenter fra Lauritz Knudsen til professionel installation. Læs mere

Pris fra 33 krtil 82,23 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 49,23 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 12. maj

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul indsats, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden afdækning og konnektor og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga dataudtag uden montageramme, 2 stk, 1,5 modul, uden afdækning
33 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA dataudtag uden konnektor f/2 for Actassi konnektor UTP/STP 1½ modul, uden afdækning
33 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK Fuga ® Dataudtag T3 1,5 modul f/2xRJ45 Actassi konnektor, uden afdækning
33 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga dataudtag 2 stk. uden montageramme og afdækning 1½ modul
34 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul indsats, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden afdækning og konnektor
35,05 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Dataudtag til 1-2 stk. Actassi konnektorer, 1 modul, uden afdkning/tangent
36 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Dataudtag uden montageramme, 2 stk, 1,5M, Uden afdækning
36 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK dataudtag uden afdækning
36 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Udtag Fuga T3 2X Actassi 1,5M Indsats
36,73 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Udtag fuga t3 2x actassi 1,5m indsats
37,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LK FUGA Dataudtag Actassi for 2xRJ45 1,5 modul, indsats u/afd
51,25 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga dataudtag 2xActassi u/konnektor 1½m
82,23 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul indsats, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden afdækning og konnektor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul indsats, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden afdækning og konnektor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl33 kr33 krKøb
2Proshop DK33 kr72 krKøb
3Elvvs.dk33 kr33 krKøb
4LavprisVVS34 kr34 krKøb
5CS MEGASTORE DK35,05 kr74,05 krKøb
6WATTOO.DK36 kr36 krKøb
7BilligVVS DK36 kr36 krKøb
8Greenline36 kr36 krKøb
9Billigelogvvs.dk36,73 kr36,73 krKøb
10MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
11vvsfittings.dk51,25 kr51,25 krKøb
12EL-NETSALG82,23 kr82,23 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

LK FUGA Dataudtag til 2x Actassi RJ45 1,5 modul uden afdækning

Lauritz Knudsen

LK FUGA Dataudtag til 2x Actassi RJ45 konnektorer, 1,5 modul indsats uden afdækning. Kvalitets netværkskomponenter fra Lauritz Knudsen til professionel installation.

• dataudtag
• netværksudtag
• RJ45 udtag
• Actassi konnektor
• LK FUGA
• struktureret kabling
• netværksinstallation
• Netværksinstallationer i hjem og erhverv
• Professionel Actassi kompatibilitet

Beskrivelse

LK FUGA Dataudtag er en professionel netværkskomponent fra Lauritz Knudsen designet til Actassi RJ45 konnektorer. Med plads til 2 konnektorer i et kompakt 1,5 modul format giver den maksimal fleksibilitet i netværksinstallationer. Robuste materialer og præcis konstruktion sikrer pålidelig drift i både hjemme- og erhvervsnetværk. Vendbart opmærkningsfelt letter identifikation af forbindelser, mens montagehuller der ikke benyttes kan afblændes med blændprop for professionelt finish. Perfekt til moderne struktureret kabling hvor kvalitet og funktionalitet er afgørende for optimal netværksydelse.

Specifikationer

Vægt:0,025 kg
Materiale:Høj kvalitets plastik
Størrelse:1,5 modul
Typenummer:588D0032
Konnektorer:2x RJ45 Actassi
Identificering:Vendbart opmærkningsfelt
Kompatibilitet:Actassi kat. 5E, kat. 6, kat. 6A
Monteringstype:Indsats uden afdækning

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvilke konnektorer kan monteres i dette dataudtag?

Dataudtaget er kompatibelt med Actassi DPM konnektorer i kategori 5E, kategori 6 og kategori 6A for optimal netværksydelse.

Hvordan afblændes ubrugte monteringshuller?

Montagehuller der ikke benyttes kan afblændes med en blændprop (338T603x) for et professionelt finish.

Kræver dette produkt en montageramme?

Ja, dette er en indsats uden afdækning, så du skal bestille LK FUGA montageramme separat for komplet installation.

Hvilken garanti følger med Actassi systemet?

På et komplet Actassi system kan du opnå udvidet 25 års funktionalitets- og reservedelsgaranti fra Schneider Electric.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul indsats, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden afdækning og konnektor

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul indsats, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden afdækning og konnektor i 142 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul indsats, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden afdækning og konnektor. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul indsats, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden afdækning og konnektor de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202633 kr1 kr (3%)
17. maj 202632 kr1 kr (3%)
16. maj 202633 kr1 kr (3%)
13. maj 202632 kr2 kr (7%)
12. maj 202630 kr2 kr (6%)
11. maj 202632 kr2 kr (7%)
24. apr. 202630 kr1,54 kr (5%)
23. apr. 202631,54 kr1,54 kr (5%)
10. apr. 202630 kr1 kr (3%)
8. apr. 202631 kr2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret