Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Montageboks Softline 2½ modul, for 4 stk. Actassi® konnektor, (LBD) 14,5x6,5x3,5 cm farve: hvid

Lauritz KnudsenVideoEAN: 5703302150279
Pris fra 69 krtil 113,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 44,75 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64 kr 16. apr.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Montageboks Softline 2½ modul, for 4 stk. Actassi® konnektor, (LBD) 14,5x6,5x3,5 cm farve: hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Actassi Montageboks for 4xRJ45, Softline, 2,5 modul, Hvid
69 kr
Til butik
LK Actassi Montageboks for 4xRJ45, Softline, 2,5 modul, Hvid billede

Produktinformation

Montageboksen anvendes til montage af Actassi kat. 5E, kat. 6 eller kat. 6A samt IHC Net Basic eller IHC Net konnektororer. Hvis et montagehul ikke benyttes, kan det afblændes med en blindprop. Montageboksen har 4 montageregistreringhuller for konnektorer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværk
EAN: 5703302150279
Varenr.: 1088011272
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Montageboks Softline 2½ modul, for 4 stk. Actassi® konnektor, (LBD) 14,5x6,5x3,5 cm farve: hvid
69 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK LEXCOM Dataudtag uden konnektor Montageboks Softline 212, 4xRJ, hvid
69 kr
Til butik
LK LEXCOM Dataudtag uden konnektor Montageboks Softline 212, 4xRJ, hvid billede

Produktinformation

LEXCOM Dataudtag uden konnektor Montageboks Softline 212, 4xRJ, hvid Produkt beskrivelse: Anvendelse: Anvendes til montage af LexCom 125, 250 og 500, IHC Net Basic eller IHC Net konnektor. Hvis et montagehul ikke benyttes, kan det afblændes med en blindprop. Der medfølger 2 stk. grøn- samt 2 stk. rød farvekode. Konstruktion: Montageboksen...

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 588D6046
EAN: 5703302150279
Varenr.: 2765218
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Montageboks Softline 2 ½ modul For 4 stk. Lexcom Actassi ® konnektor,hvid
69 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Actassi Montageboks 2,5M softline F/4xRJ45 i hvid
72 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Actassi montageboks, 4xRJ45
75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Montageboks sl 2,5m 4xrj45 hvid
87,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Actassi montageboks Softline 1½m til 4xRJ45 hvid
107,2 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Actassi montageboks Softline 1½m til 4xRJ45 hvid
107,2 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Actassi Montbox Sl 2,5M F 4Xrj Hv
113,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Montageboks Softline 2½ modul, for 4 stk. Actassi® konnektor, (LBD) 14,5x6,5x3,5 cm farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Montageboks Softline 2½ modul, for 4 stk. Actassi® konnektor, (LBD) 14,5x6,5x3,5 cm farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl69 kr69 krKøb
2CS MEGASTORE DK69 kr108 krKøb
3Proshop DK69 kr108 krKøb
4Elvvs.dk69 kr69 krKøb
5LavprisVVS72 kr72 krKøb
6Greenline75 kr75 krKøb
7MaintainIt87,5 kr87,5 krKøb
8EL-GROSSISTEN107,2 kr107,2 krKøb
9EL-NETSALG107,2 kr107,2 krKøb
10vvsfittings.dk113,75 kr113,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Montageboks Softline 2½ modul, for 4 stk. Actassi® konnektor, (LBD) 14,5x6,5x3,5 cm farve: hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Montageboks Softline 2½ modul, for 4 stk. Actassi® konnektor, (LBD) 14,5x6,5x3,5 cm farve: hvid i 152 dage. Laveste pris i perioden er 64 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 70 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Montageboks Softline 2½ modul, for 4 stk. Actassi® konnektor, (LBD) 14,5x6,5x3,5 cm farve: hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Montageboks Softline 2½ modul, for 4 stk. Actassi® konnektor, (LBD) 14,5x6,5x3,5 cm farve: hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202669 kr1 kr (1%)
29. apr. 202668 kr4 kr (6%)
16. apr. 202664 kr1 kr (2%)
9. apr. 202665 kr3 kr (4%)
15. feb. 202668 kr2 kr (3%)
13. jan. 202670 kr1 kr (1%)
7. jan. 202669 kr2 kr (3%)
2. jan. 202667 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret