Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T1 - 1 modul indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S), leveres uden konnektor, farve: hvid

Lauritz KnudsenVideoEAN: 5703302158695
Pris fra 56 krtil 92,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 36,5 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 53 kr 9. apr.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T1 - 1 modul indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S), leveres uden konnektor, farve: hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA 1xKeystone(S), u/kon, 1M HV
56 kr
Til butik
LK FUGA 1xKeystone(S), u/kon, 1M HV billede

Produktinformation

FUGA 1xKeystone(S), u/kon, 1M HV Produkt beskrivelse: Keystone LK FUGA® Dataudtag uden konnektor f 1 Keystone-small. sortiment: LK FUGA - Produkttype: fixing frame - enhedens udseende: mechanism med central plate.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 588D6707
EAN: 5703302158695
Varenr.: 2765359
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T1 - 1 modul indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S), leveres uden konnektor, farve: hvid
59 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Dataudtag 1 modul hvid f/1XKeystone konnektorer, hvid
64 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Udtag fuga t1 1x keystone (s) 1m hvid
68,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga dataudtag til 1xKeystone (S) 1M hvid
90,44 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga dataudtag til 1xKeystone (S) 1M hvid
90,44 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Fuga 1Xkeystone U/Konnektor 1M Hvid
92,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T1 - 1 modul indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S), leveres uden konnektor, farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T1 - 1 modul indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S), leveres uden konnektor, farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK56 kr95 krKøb
2CS MEGASTORE DK59 kr98 krKøb
3Elvvs.dk64 kr64 krKøb
4MaintainIt68,75 kr68,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN90,44 kr90,44 krKøb
6EL-NETSALG90,44 kr90,44 krKøb
7vvsfittings.dk92,5 kr92,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T1 - 1 modul indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S), leveres uden konnektor, farve: hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T1 - 1 modul indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S), leveres uden konnektor, farve: hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 53 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 65,33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 56 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T1 - 1 modul indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S), leveres uden konnektor, farve: hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T1 - 1 modul indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S), leveres uden konnektor, farve: hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202656 kr3 kr (5%)
5. maj 202659 kr1 kr (2%)
2. maj 202658 kr1 kr (2%)
29. apr. 202657 kr1 kr (2%)
27. apr. 202656 kr2 kr (4%)
14. apr. 202654 kr1 kr (2%)
9. apr. 202653 kr3 kr (5%)
20. jan. 202656 kr1 kr (2%)
9. jan. 202655 kr2 kr (4%)
7. jan. 202657 kr3 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret